Agnieszka Woźniak-Starak olśniła na balu Fundacji TVN. Maffashion też miała na sobie tę sukienkę. Nie może się napatrzeć

Podczas tegorocznego balu Fundacji TVN Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła w oryginalnej sukni projektu Gosi Baczyńskiej. Wcześniej taką samą kreację miała na sobie Maffashion.

Stylizacje gwiazd z balu Fundacji TVN co roku są szeroko komentowane w mediach. Podczas tegorocznej imprezy jedną z najbardziej spektakularnych kreacji miała na sobie Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka wybrała suknię zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską. W identycznym projekcie jakiś czas temu zaprezentowała się Maffashion. Która z pań wyglądała lepiej?

Piotr Starak i Agnieszka Woźniak - StarakZwiązek Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka był jak z bajki. "Zostawił mi mnóstwo miłości"

Agnieszka Woźniak-Starak skopiowała Maffashion? "Przekroczyła jakąś skalę"

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze świetnego wyczucia stylu. Bal Fundacji TVN jest w tej kwestii prawdziwym polem do popisu dla dziennikarki. Gwiazda co roku zachwyca oryginalnymi stylizacjami. Podczas tegorocznej imprezy prezenterka również znalazła się w gronie najlepiej ubranych. Jej błyszcząca suknia również przyciągała wzrok i obiektywy fotoreporterów. Interesującym elementem była także dziura na udzie, która odsłoniła opaloną nogę gospodyni "Dzień dobry TVN". Całość uzupełniały srebrne dodatki, niewielka torebka, klasyczne szpilki oraz imponujących rozmiarów kolczyki. Okazuje się, że kilka miesięcy wcześniej w identycznej kreacji wystąpiła Maffashion. Blogerce bardzo spodobał się pomysł zestawienia sukienki z białą "spódnicą". 

No ok. Przyznaję. Czułam się jak milion dolarów w twojej sukience Gosi Baczyńskiej. Ale Aga to chyba przekroczyła jakąś skalę. I ta "spódnica"! - zachwycała się dziennikarką.

Maffashion, Agnieszka Woźniak-StarakMaffashion, Agnieszka Woźniak-Starak Instagram/ maffashion_official

 

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak z balu Fundacji TVN znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Małgorzata RozenekRozenek wrzuciła zdjęcia z balu Fundacji TVN. Internauci: "Kto ci to zrobił?"

A waszym zdaniem kto wyglądał lepiej w kreacji projektu Gosi Baczyńskiej?

Więcej o: