Dorota Szelągowska skradła show na balu Fundacji TVN. Ale dekolt!

W minioną sobotę odbył się Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na ściance zaprezentowała się sama śmietanka polskiego show-biznesu. Dorota Szelągowska zachwyciła w stylizacji.

17 września 2022 roku w Warszawie na Torze Służewiec odbył się doroczny Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Jak co roku wydarzenie skupiło największe gwiazdy show-biznesu, osoby związane ze stacją oraz fundacją. Bal to nie tylko świetny sposób, aby zapozować na ściance w pięknej kreacji, ale także okazja, aby wesprzeć potrzebujących. Dochód z biletów i wylicytowanych przedmiotów jak zawsze zasila konto fundacji. W tym roku wspierano budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Nieodłącznym elementem wydarzenia są gwiazdy w balowych kreacjach. Jedną z nich była Dorota Szelągowska, która na ściance zaprezentowała spektakularne efekty metamorfozy. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Bal Fundacji TVN. Dorota Szelągowska jak Marylin Monroe u boku nowego mężczyzny

Tak wielkie wydarzenie jak Bal Fundacji TVN wymaga skrupulatnych przygotowań. Dorota Szelągowska już w piątek podzieliła się z obserwatorami na Instagramie, na jaką kreację się zdecydowała. Projektantka wnętrz wybrała projekt Macieja Zienia. Dorota Szelągowska w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę - schudła kilka kilogramów dzięki diecie i pomocy trenera personalnego. Efekty widać gołym okiem, gwiazda TVN-u wygląda znakomicie i promiennie.

Dorota Szelągowska z partneremDorota Szelągowska z partnerem KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na balu projektantka wnętrz wyglądała jak Marylin Monroe. Postawiła na długą białą kreację z głębokim dekoltem, falbanami i rozcięciem na nodze. Blond włosy miała zakręcone, niczym gwiazda Hollywood, a z uszu zwisały jej długie, błyszczące się kolczyki. Do pełnego looku à la Monroe nie mogło zabraknąć czerwonych ust i czarnej kreski. Do stylizacji dobrała złotą, małą torebkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.