Księżna Kate rozmawiała z królową małżonką Camillą. Widać, co je łączy

W sobotę w Pałacu Buckingham odbył się lunch z przedstawicielami państw należących do Wspólnoty Narodów. Uwagę fotografa przyciągnęła rozmowa księżnej Kate i królowej małżonki Camilli.

Rodzina królewska spełnia swoje obowiązki związane ze zbliżającym się ostatnim pożegnaniem królowej Elżbiety II. W sobotnie południe księżna Kate i królowa małżonka Camilla wspierały mężów w trakcie uroczystego spotkania z przedstawicielami państw Wspólnoty Narodów.

Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Księżna Kate gawędzi z królową małżonką Camillą. Ich miny zdradziły, jaka naprawdę łączy je relacja

Księżna Kate i książę William dołączyli do króla Karola III i jego małżonki w Pałacu Buckingham. Wśród gości w sobotnie południe pojawili się generalni gubernatorzy z krajów należących do Wspólnoty Narodów m.in. Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Bahamów, Belize, Grenady czy Papui Nowej Gwinei. Księżna Kate ubrana była w czarną długą suknię, do której dobrała biżuterię z pereł. 

Księżna Kate w trakcie spotkania nie tylko rozmawiała z zaproszonymi gości, ale też znalazła czas na pogawędkę z królową małżonką Camillą. Nie dało się ukryć, że panie doskonale czuły się w swoim towarzystwie. Kiedy rozmawiały, serdecznie się do siebie uśmiechały i widać było, że wzajemnie się wspierają.

Królowa małżonka Camilla i księżna KateKrólowa małżonka Camilla i księżna Kate fot. East NewsWięcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Po śmierci królowej Elżbiety, potomkowie monarchini otrzymali nowe tytuły. Księżna Kate, tak jak kiedyś Diana, została księżną Walii. Co ciekawe Camilla, która została żoną obecnego króla w 2005 roku, także mogła być tak nazywana, ale nie chciała korzystać z tego przydomku. Dlaczego? Bo kojarzony był głównie z Dianą. Z tego względu oficjalnie tytułowano ją jako księżną Kornwalii. 

Zobacz też: Księżna Kate po trudnej rozmowie z dziećmi. Tak przyjęli informację o śmierci królowej. Nie każdy tak samo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.