Księżna Kate po trudnej rozmowie z dziećmi. Tak przyjęli informację o śmierci królowej. Nie każdy tak samo

Księżna Kate i książę William przeprowadzili już z trójką pociech poważną rozmowę na temat życia i śmierci. Żona następcy tronu zdradziła, jak książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis przyjęli informację o odejściu prababki, królowej Elżbiety.

Księżna Kate i książę William spotkali się z żałobnikami przed Sandringham. Podziwiali nie tylko hołdy dla królowej Elżbiety w postaci morza kwiatów, czy osobistych listów, ale i szczerze porozmawiali z poddanymi. Następca tronu wyznał, że cała sytuacja powoduje, że przed oczami ma wydarzenia sprzed 25 lat, gdy jako nastolatek odprowadzał trumnę z księżną Dianą. Jak się okazuje, razem z żoną przeprowadzili już poważną rozmowę z dziećmi i poinformowali ich o śmierci królowej. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy żegnają królową Elżbietę II. Dla niektórych to był prawdziwy cios. "Świat już nigdy nie zobaczy takiej jak ona"

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate powiedziała dzieciom o śmierci królowej. Tak zareagowały 

Dziewięcioletni książę George, siedmioletnia księżniczka Charlotte i czteroletni książę Louis 8 września rozpoczęli naukę w prestiżowej szkole Lambrook w Berkshire, w pobliżu Windsoru. Tego samego dnia, w wieku 96 lat zmarła królowa Elżbieta. Monarchini odeszła w ukochanym Balmoral.

ZOBACZ: Dzieci księcia Williama i księżnej Kate idą do nowej szkoły. Mają do dyspozycji sad i pole golfowe! To nie wszystko

Więcej zdjęć księżnej Kate z dziećmi znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Księżna Kate podczas witania się z żałobnikami została zapytana o to, jak radzą sobie jej dzieci po śmierci królowej. Nie chciała poruszać tego tematu i zdawkowo odpowiedziała. 

Dzieci radzą sobie dobrze i są pod opieką w szkole - miała powiedzieć żona księcia Williama.

Jak donosi magazyn "Hello!" jednemu z żałobników arystokratka wyjawiła, że George zdaje sobie sprawę ze straty prababci bardziej niż jego młodsze rodzeństwo. Jakiś czas temu brytyjskie media donosiły, że najmłodszy książę Louis we wzruszających słowach zareagował na wiadomość o śmierci monarchini. Czterolatek miał powiedzieć, że królowa przynajmniej teraz może być z księciem Filipem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.