Anna Wendzikowska w cukierkowym różu na urodzinowym party. Bawiła się z Katarzyną Cichopek

Anna Wendzikowska ostatnio zakończyła pracę w redakcji "Dzień dobry TVN". To dla dziennikarki spora zmiana. Postanowiła jednak zapomnieć o zawodowych perypetiach i radośnie świętować swoje 41. urodziny. Z koleżankami wybrała się do modnego klubu. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

Anna Wendzikowska świętowała 41. urodziny w gronie bliskich koleżanek w jednym z warszawskich klubów. W mediach społecznościowych udostępniła filmiki z tego wydarzenia. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Urodziny Anny Wendzikowskiej. Solenizantka zaszalał z kreacją

Anna Wendzikowska wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Dziennikarka postawiła na bardzo dopasowaną sukienkę mini w odcieniu cukierkowego różu. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Fot. Instagram.com/aniawendzikowska

Zajrzyj do galerii zdjęć na górze strony

Różową kreację solenizantka przełamała beżową, oversize'ową marynarką o męskim stylu. Całość dopełniły delikatne sandałki na szpilce i klasyczna torebka Chanel. 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Fot. Instagram.com/aniawendzikowska

Urodzinowe party Anny Wendzikowskiej to był prawdziwie babski wieczór. Nie zabrakło najbliższych koleżanek dziennikarki. Pojawiły się m.in. Katarzyna Cichopek i Katarzyna Glinka. Panie spędziły wieczór w jednym z popularnych warszawskich klubów, delektując się napojami z bąbelkami. Oczywiście, jak na urodzinową imprezę przystało, był też tort z zimnymi ogniami i toasty. Później party przeniosło się na parkiet. Tam prym wiodła niedawno rozwiedziona Katarzyna Cichopek. 

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska zakończyła pracę w redakcji "Dzień dobry TVN", z którą była zawodowo związana przez wiele lat. W wywiadzie dla Jastrząb Post wyjawiła, że do rozstania z programem przyczyniła się jej następczyni Anna Tatarska. 

Nic złego na temat umiejętności Ani czy też jej kompetencji i umiejętności nie mogę i nie zamierzam powiedzieć, bo bym skłamała, czy kierowałyby mną jakieś niefajne emocje. Natomiast muszę powiedzieć szczerze, że Ania była jednym z powodów, dla których odeszłam z "Dzień dobry TVN" - powiedziała Anna Wendzikowska.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.