Gdy prezenter BBC pojawił się na wizji, widzowie wstrzymali oddech

Świat z niepokojem śledzi telewizję BBC, która na żywo relacjonuje, co dzieje się z królową w jej letniej posiadłości Balmoral. Jeden szczegół garderoby dziennikarza zwróci uwagę widzów. "To tradycyjna procedura".

Kilka godzin temu Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym poinformował, że brytyjscy lekarze są zaniepokojeni stanem zdrowia królowej Elżbiety. Do zamku Balmoral, gdzie przebywa monarchini, przybyły już jej dzieci oraz książę William. Książę Harry i Meghan Markle są w drodze, ponieważ od wtorku z powodów służbowych przebywali w Niemczech. Poddani martwią się o królową, a dziennikarze trzymają rękę na pulsie. Są gotowi na najgorsze. Wystarczy spojrzeć, jak na antenie BBC wystąpił Huw Edwards.

Zobacz wideo Dziwne obyczaje panujące wśród rodziny królewskiej

Prezenter BBC zwiększył poziom zaniepokojenia o królową Elżbietę. Wystarczyła jedna rzecz

Huw Edwards prowadzi główne wydanie programu specjalnego na BBC, gdzie na żywo relacjonowane jest to, co dzieje się pod letnią posiadłością królowej w Szkocji oraz na lotnisku Aberdeen. Na Twitterze nie brak plotek i doniesień, jakoby brytyjscy prezenterzy starali się przygotować świat na ogłoszenie najgorszych informacji. Smutny ton, opowiadanie momentami o królowej Elżbiecie w czasie przeszłym i... czarny krawat.

ZOBACZ TEŻKsiążę William przyleciał do królowej Elżbiety BEZ księżnej Kate! Podano powód

Jak czytamy na serwisie Hello, to tradycyjna procedura. BBC jako publiczny nadawca ma obowiązek przygotować się na wszelkie ewentualności i podać tragiczne informacje w specjalny sposób. Właśnie dlatego prezenterzy w kryzysowym momencie zakładają czarne krawaty, co, niestety, ma świadczyć o powadze sytuacji.

Relację na żywo z wydarzeń z Wielkiej Brytanii znajdziecie TUTAJ.

Więcej o: