Joanna Opozda na nowej okładce. Odsłoniła brzuch. Wow!

Joanna Opozda pojawiła się na okładce "Vivy!". U boku kilku innych, jak czytamy w tytule, "aktorek młodego pokolenia", zaprezentowała się w topie odsłaniającym brzuch. Niezła forma.

Ostatnio Joanna Opozda wypoczywała z Vincentem nad morzem. Zaprezentowała wówczas zgrabną figurę, która zachwyciła fanów. To zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. Widać, że problem powrotu do sylwetki sprzed ciąży raczej nie dotyczy Opozdy. Sesja zdjęciowa dla "Vivy!" i okładka, na której widać smukły brzuch, tylko to potwierdza. 

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antoni Królikowski zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Oto wszystkie partnerki aktoraAntoni Królikowski zawrócił w głowie niejednej kobiecie. Oto wszystkie partnerki aktora

Joanna Opozda w nowej sesji odsłoniła brzuch 

Joanna Opozda do pracy wróciła błyskawicznie. Miała przerwę podczas ciąży, która nie trwała jednak długo. Od dłuższego czasu zapowiadała, że pojawi się w wyczekiwanej produkcji - filmie "Brigitte Bardot Cudowna" - w którym wcieliła się we francuską gwiazdę kina. A ten trafił do Konkursu Głównego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W związku z tym aktorka pojawiła się na okładce "Vivy!". Wystąpiła u boku innych kobiet, m.in. Agaty Turkot i Magdaleny Wieczorek. Opozda, tak jak one, pojawi się w produkcjach prezentowanych podczas gdyńskiego festiwalu w połowie września. 

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tej wyjątkowej sesji. Dziewczyny, jesteście wspaniałe. Każda z was jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju - napisała Opozda pod zdjęciem okładki.
 

Anna Starmach, Izabela JanachowskaOpozda i Rozenek nie oszczędzały na wózkach dla dzieci. Ceny? Lepiej usiądźcie

Opozda ma na sobie kremowy top bez ramiączek, który kształtem przypomina nieco czapkę szefa kuchni. Wyeksponowała brzuch, który wygląda na umięśniony. Stylizacja została uzupełniona o jasne rozszerzane przy nogawkach spodnie. W podobnej kolorystyce została utrzymana cała sesja. 

Zobacz też: Antek Królikowski spędza czas z Izabelą. Miłość kwitnie? Były romantyczne randki

Więcej o: