Maja Ostaszewska skończyła 50 lat. "Tak się tego bałam". Pozuje w bikini i bez makijażu

Maja Ostaszewska skończyła 50 lat. Z okazji urodzin aktorka dodała specjalny post na Instagram. Na zdjęciu zapozowała w kostiumie kąpielowym i bez grama makijażu. Jej forma robi wrażenie.

Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. Pierwszą dużą rolę filmową zagrała w "Przystani" Jana Hryniaka. Do jej najważniejszych ról trzeba zaliczyć występy w: "Body/Ciało", "Prymasie - Trzy lata z tysiąca", "Katyniu", "Patrzę na ciebie, Marysiu" i "Jack Strong". Aktorka ma na koncie dwa Złote Orły, dwie Telekamery i nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 3 września Maja Ostaszewska skończyła 50 lat. Z tej okazji wstawiła specjalny post na Instagram. 

Zobacz wideo Maja Ostaszewska o filmie "Teściowie": Każdy z bohaterów jest okropny, a zarazem każdy ma w sobie coś rozczulającego [Popkultura Extra]

Maja Ostaszewska skończyła 50 lat. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bez makijażu

Maja Ostaszewska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko 400 tysięcy użytkowniku. Przy okazji swoich 50. urodzin aktorka wstawiła zdjęcie, na którym zapozowała w kostiumie kąpielowym, bez grama makijażu.

Dziś są moje 50. urodziny. Jeszcze pięć lat temu tak się tego bałam, a teraz czuję, jaki to piękny moment. Wreszcie czuję siebie, lubię siebie. Wreszcie słucham siebie, wreszcie pozwalam i chce być sobą. Bezcenne. Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną. Tym, którzy czynią świat lepszym i dają mi nadzieję. Kocham was - napisała Maja Ostaszewska na Instagramie.
 

Pod urodzinowym postem Mai Ostaszewskiej zaroiło się od komentarzy. Swoje życzenia złożyli m.in. Kinga Rusin, Hanna Lis , Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Zakościelny, Monika Olejnik, Magdalena Cielecka i Małgorzata Szumowska.

Maja OstaszewskaMaja Ostaszewska Fot. Instagram.com/ostaszewskamaja_official

Już niedługo zobaczymy Maję Ostaszewską w filmie "Broad Peak", którego premiera kinowa zapowiedziana jest na 14 września. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.