Stalkerka Janowskiego próbowała nielegalnie wedrzeć się na plan "TTBZ"! Mogło być groźnie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Robert Janowski od ponad 13 lat ma stalkerkę. Ta została skazana na dwa lata więzienia i leczenie w szpitalu psychiatrycznym, ale po wyjściu na wolność nie ustępuje. Jak ujawnił informator Plotka, chora z miłości kobieta zamierzała wtargnąć na plan "Twoja twarz brzmi znajomo".

Robert Janowski i jego żona Monika od lat żyją w koszmarze, w którym prześladuje ich stalkerka. Kobieta przed laty poznała wokalistę. Wręczyła mu pluszowego misia i miłosny list, a jej uczucia z czasem przerodziły się w obsesję. W jakiś sposób zdobyła numer telefonu i adres idola. Zaczęła słać wiadomości z pogróżkami. Gdy Janowscy podjęli decyzję o wyprowadzce za Warszawę, stalkerce udało się ustalić ich nowy adres. Tam ma wystawać pod ich domem, a raz weszła na posesję i narysowała czerwoną szminką złamane serce. Ponownie udowodniła, że nie zamierza przestać. Jak zdradził nam informator, nielegalnie próbowała wtargnąć na plan show "Twoja twarz brzmi znajomo". Krew w żyłach mrozi fakt, że miała opracowany sposób. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kożuchowska i Kulesza wynajmowały razem kawalerkę, a Krupińska woli Lewandowską w dresach. Silne przyjaźnie gwiazd

Zobacz wideo Janowski udziela wywiadu, nagle pojawia się nieumalowana Sykut-Jeżyna. „W drodze do ubikacji"

Stalkerka Roberta Janowskiego próbowała nielegalnie wedrzeć na plan "TTBZ" 

Robert Janowski w 17. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiądzie w fotelu jurora, zastępując Krzysztofa Cugowskiego. Jak się okazało, stalkerka nękająca go od lat, zamierzała za wszelką cenę przedostać się na plan show, nawet jeżeli w grę wchodziło nielegalne wtargnięcie i wykorzystanie danych osobowych. Informator w rozmowie z Plotkiem zdradził, co zaplanowała: 

Kobieta jest nieugięta. Chciała wmówić ochronie stojącej na wjeździe, że jest na liście. Podpatrywała listę i chciała podać nazwisko kobiety, która na niej była. Całe szczęście się pomyliła - wyjaśnił.

Cała sytuacja mocno odbiła się na Janowskim, który na każdym kroku musi zmagać się z naprzykrzaniem ze strony stalkerki. 

Robert mocno to przeżywa - dodał informator.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" gości na antenie telewizji Polsat od ponad ośmiu lat i wciąż cieszy się dużą popularnością. Muzyczne show doczekało się 16. edycji. Najnowsza z nich będzie miała swoją premierę 2 września o 20:05. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.