Maja Hyży poprawiła relację z byłym mężem. A z Agnieszką Hyży? Oj, powiało chłodem

Maja Hyży otworzyła się na temat obecnych stosunków z Grzegorzem Hyżym. Byli małżonkowie zakopali topór wojenny, mimo że jeszcze nie tak dawno toczyli publiczny spór.

Maja Hyży i Grzegorz Hyży rozstali się w 2013 roku. Obydwoje założyli nowe rodziny, a wspólnie wychowują nadal synów-bliźniaków Wiktora i Alexandra. W ubiegłym roku głośno zrobiło się o konflikcie byłych partnerów - wokalistka w instagramowym poście oskarżyła byłego męża m.in. o nękanie i utrudnianie jej życia. Wszystko wskazuje jednak na to, że rodzice bliźniaków nie tylko się pogodzili, ale też mogą na siebie liczyć. Skomplikowana relacja zdaje się jednak nadal łączyć Maję Hyży z obecną żoną Grzegorza, Agnieszką Hyży. Uczestniczka "X Factora" w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała nieco więcej o stosunkach, jakie panują w ich patchworkowej rodzinie.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o mężu o dzieciach

Maja Hyży szczerze o relacjach z byłym mężem i jego żoną

Chociaż można było się spodziewać, że po publicznym praniu brudu i oskarżeniach, które Maja Hyży wystosowała wobec ojca jej synów, ich relację trudno będzie naprawić. Okazuje się jednak, że byłym małżonkom udało się dogadać i wspierają się w opiece nad Wiktorem i Alexandrem.

Jesteśmy w takich fajnych relacjach i na takim fajnym poziomie, że pomagamy sobie nawzajem, kiedy czegoś potrzebuję, kiedy potrzebuję więcej czasu bez dzieci, bo mam wyjazdy, albo i w drugą stronę - powiedziała wokalistka dziennikarzom Jastrząb Post.
Dojrzeliśmy do tego, że to się bardziej opłaca. A przede wszystkim dzieciom jest lepiej, bo są szczęśliwe, zadowolone. I o to chodziło - dodała.

Hyży nie wypowiedziała się jednak tak ciepło o Agnieszce Hyży, którą jej były mąż poślubił w 2015 roku. Zapytana o relacje z obecną partnerką byłego męża, odparła krótko.

Są poprawne. Tak bym powiedziała - skomentowała.

Między wokalistką a dziennikarką do niewielkiego spięcia doszło w maju tego roku, gdy rodzice bliźniaków wraz z najbliższymi świętowali ich pierwszą komunię świętą. Maja Hyży w wywiadzie dla "Faktu" wbiła szpilę Agnieszce Hyży, sugerując, że ta podczas wydarzenia "była nie w sosie". Żona Grzegorza Hyżego nie dała się jednak sprowokować i z klasą odpowiedziała na złośliwostkę jego byłej partnerki. W lipcu Agnieszka Hyży potwierdziła w rozmowie z Plotkiem, że nie zamierza mieszać się w publiczne spory i nie widzi sensu, aby wracać do tego tematu.

Maja Hyży od 2020 roku związana jest z Konradem Kozakiem, z którym ma dwie córki - Antoninę i Zofię. Grzegorz i Agnieszka Hyżowie doczekali się natomiast syna Leona.

Więcej o:
Copyright © Agora SA