Agnieszka Hyży z mężem mierzą się z hejtem. "Dotyka nas to jako ludzi". Mówi o konflikcie z Mają Hyży [PLOTEK EXCLUSIVE]

W rozmowie z Plotkiem Agnieszka Hyży otworzyła się na temat rodziny. Dziennikarka skomentowała też medialną wymianę zdań z Mają Hyży. Co miała do powiedzenia w tej kwestii?

Agnieszka Hyży spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Prezenterka robi karierę w mediach i prowadzi własną firmę. Poza tym jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Ostatnio dziennikarka rozmawiała z reporterem Plotka. Gwiazda Polsatu opowiedziała o rodzinie, byłej partnerce ukochanego oraz powrocie do sylwetki sprzed ciąży.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Dotyka nas to, po prostu, jako ludzi"

Agnieszka Hyży pojawiła się ostatnio na pokazie najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski. Gwiazda wybrała na tę okazję klasyczną małą czarną z głębokim dekoltem. Stylizację uzupełniała gładka fryzura i rozświetlający makijaż. Prezenterka znalazła chwilę, aby udzielić wywiadu reporterowi Plotka. Gwiazda Polsatu przyznała, że stara się chronić swoją prywatność i trzymać życie rodzinne z dala od mediów.

Są momenty, kiedy nas to uwiera, dlatego staramy się ograniczać nasze wspólne medialne życie. Prowadzimy je z dala od mediów, udzielamy się w tych aspektach i obszarach, w których uważamy, że ma to sens, głównie zawodowo. Nie opowiadamy zbyt wiele o sobie. Czasami, niestety, musimy czytać średnio miłe czy też nieprawdziwe rzeczy i oczywiście, że nas to dotyka, po prostu, jako ludzi - powiedziała żona piosenkarza.

Dziennikarka została też zapytana o niedawną wymianę zdań z Mają Hyży, która miała miejsce po komunii synów piosenkarza. Prezenterka stwierdziła, że nie chce wracać do tego tematu.

Wszystko, co miałam już na ten temat powiedzieć, to w kilku zdaniach, enigmatycznych i takich w moim stylu już powiedziałam i tyle. Nie będę dolewać oliwy do ognia, bo nie widzę w tym sensu - zakończyła.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak Agnieszka Hyży odzyskała sylwetkę sprzed ciąży, obejrzyjcie nasze wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.