Małgorzata Socha wybrała prowansalskie dodatki, a Blanka Lipińska postawiła na mrok. Tak wyglądają łazienki gwiazd

Gwiazdy dzięki mediom społecznościowym coraz chętniej pokazują zakamarki swoich mieszkań. Przyjrzymy się, jak rodzime gwiazdy urządziły łazienki. Niektóre projekty zaskakują.

Więcej zdjęć z domów gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marina Łuczenko

Piosenkarka na Instagramie regularnie relacjonuje fanom przebieg prac nad budową nowego domu, ale w międzyczasie pokazuje również wnętrza, które obecnie zamieszkuje wraz z mężem i synem. Przy okazji reklamowania kosmetyków, piosenkarka pokazała fragment łazienki. Elegancja jak w stylowym hotelu.

MarinaMarina Marina Instagram

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska pokazała nam coś, co ma w domu od lat. Tego się nie spodziewaliśmy

Kinga Rusin

Obecnie prezenterka wraz z partnerem Markiem Kujawą podróżują po najdalszych zakątkach świata i pracują zdalnie. Zanim jednak Kinga Rusin postawiła na taki styl życia, mieszkała w Warszawie. Na Instagramie dziennikarki możemy znaleźć również zdjęcie z jej łazienki, która prezentuje się bardzo elegancko, a to za sprawą marmurów i szarych barw.

Kinga RusinKinga Rusin instagram.com/kingarusin/

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska na bieżąco relacjonowała urządzanie nowo zakupionego mieszkania. Autorka "365 dni" urządziła wnętrza w ciemnych barwach. Nie było inaczej w łazience. Jest mrocznie i zarazem elegancko. Celebrytka zapowiadała już wcześniej, że "będzie widać pieniądz". Patrząc na zdjęcia, nie kłamała.

 

Małgorzata Kożuchowska 

Aktorka pokazała łazienkę, gdy opublikowała zdjęcie, na którym w ubraniu wskakuje do łazienki. W pomieszczeniu nie brakuje kontrastów. Małgorzata Kożuchowska jasnobeżowe kafelki i jasną wannę zestawiła z zielonymi roślinami. Dzięki temu łazienka wygląda znacznie przytulniej i jest idealnym miejscem na relaks po ciężkim dniu.

łazienka Małgorzaty Kożuchowskiejłazienka Małgorzaty Kożuchowskiej Małgorzata Kożuchowska - Instagram

Julia Wieniawa

Aktorka, mimo że w tym roku kończy dopiero 24 lata, już może pochwalić się kilkoma nieruchomościami. Obecnie mieszka na warszawskim Żoliborzu w apartamencie za 2,5 miliona złotych. Na jednym ze zdjęć pokazała, jak urządziła łazienkę. Pomieszczenie jest bardzo kobiece, nieco cukierkowe, ale nadal przytulne i ze smakiem. Róż to dość odważny kolor, który jednak świetnie do Julii pasuje.

Łazienka Julii WieniawyŁazienka Julii Wieniawy Julia Wieniawa - Instagram

Małgorzata Socha

Aktorka postawiła na biel oraz element stylu prowansalskiego pod postacią okiennic. Takie połączenie nadaje łazience niepowtarzalny klimat. 

Łazienka Małgorzaty SochyŁazienka Małgorzaty Sochy Małgorzata Socha - Instagram

Monika Richardson

Po królewsku swoje łazienkowe cztery kąty urządziła Monika Richardson. Czerń pięknie kontrastuje z bielą. Nie brakuje dużego lustra z żarówkami oraz dwóch umywalek. Jest minimalistycznie i w duchu glamour.

Łazienka Moniki RichardsonŁazienka Moniki Richardson Monika Richardson - Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.