Siatkarka Martyna Grajber wyszła za mąż. Pan młody zagrał i zaśpiewał na weselu

W czwartek 7 lipca Martyna Grajber i Jan Nowakowski stanęli na ślubnym kobiercu. W sieci pojawiły się nagrania z wesela siatkarskiej pary.

Siatkarka Martyna Grajber obecnie reprezentuje włoski Eurospin Ford Sara Pinerolo. Sportsmenka wykorzystała sezonową przerwę w rozgrywkach, aby powiedzieć sakramentalne "tak" swojemu wieloletniemu partnerowi Janowi Nowakowskiemu. W czwartek 7 lipca odbył się ślub pary. Zakochani podzielili się nagraniami z hucznego wesela.

Zobacz wideo Małgorzata Leitner o ślubie Karoliny Pisarek. Sprzedała swoje życie?

Siatkarka Martyna Grajber wyszła za mąż. Pan młody zagrał i zaśpiewał na weselu

Martyna Grajber i Jan Nowakowski są parą od wielu lat. W 2015 roku w Boże Narodzenie siatkarz oświadczył się ukochanej. Po siedmiu latach narzeczeństwa zakochani stanęli przed ołtarzem. Huczne wesele odbyło się Folwarku Wąsowo koło Poznania. Panna młoda wyglądała zachwycająco w sukni ślubnej w stylu księżniczki, z dopasowaną górą i rozszerzanym, tiulowym dołem. 

 

Na pierwszy taniec państwo młodzi wybrali romantyczną balladę "Always" z repertuaru Bon Joviego. Jan Nowakowski postanowił zafundować gościom dodatkowe atrakcje i zaśpiewał piosenkę zespołu Green Day "American Idiot", akompaniując sobie na gitarze elektrycznej. W sieci pojawiły się nagrania z wesela pary, na których doskonale widać, że atmosfera była naprawdę wyborna.

 

Martyna Grajber nie jest jedyną siatkarką, która w ostatnim czasie stanęła na ślubnym kobiercu. Niedawno stan cywilny zmieniły także dwie inne reprezentantki Polski, Agnieszka Kąkolewska i Klaudia Algierska-Szczepaniak.

Więcej aktualnych informacji ze świata sportu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.