Magda z "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż. Pierwsze zdjęcia ze ślubu. Wybrała suknię w stylu boho

Magda z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie. Na wesele zaprosiła pozostałych uczestników show. Panna młoda zachwyciła w sukni w stylu boho.

Magdalena Bator była uczestniczką siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". O jej serce walczyło trzech kandydatów: Mateusz, Paweł i Adam. Żadnemu z nich nie udało się rozkochać w sobie rolniczki. Magda nie żałuje jednak udziału w show. Wkrótce po zakończeniu nagrań udało jej się odnaleźć miłość. Wybrankiem okazał się Kuba, który wysłał list do rolniczki, lecz nie mógł pojawić się na castingach. Zakochani wystąpili razem w finałowym odcinku. Niedługo potem para ogłosiła zaręczyny. W maju ubiegłego roku szczęśliwi rodzice powitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał imię Marcel. Wszystko wskazuje na to, że Magda i Kuba są już po ślubie.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

"Rolnik szuka żony". Magda wyszła za mąż. Zdjęcia z ceremonii pokazał kolega z programu

Magda z "Rolnik szuka żony" już podczas nagrywania wizytówki do programu wspominała, że marzy o ślubie i założeniu rodziny. Przygotowania do uroczystości trwały od kilku miesięcy. Wygląda jednak na to, że rolniczka i jej ukochany w końcu stanęli przed ołtarzem. W sobotę 9 lipca na InstaStories uczestniczki pojawiła się relacja, na której możemy dostrzec weselne dekoracje.

To już dzisiaj - napisała Magda.

Magda 'Rolnik szuka żony 7'Magda 'Rolnik szuka żony 7' Instagram/ magdalena_bator

Jeszcze więcej zdradził Dawid Noweta z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna był jednym z gości państwa młodych. Na Instagramie podzielił się fotografiami z uroczystości. Magda wybrała na ten dzień koronkową suknię z długimi rękawami. Wianek na głowie sprawił, że ślubna stylizacja nabrała boho charakteru. Na weselu bawił się także Maciej Kazek, który również był jednym z bohaterów siódmej odsłony show.

Uczestnicy 'Rolnik szuka żony 7'Uczestnicy 'Rolnik szuka żony 7' Instagram/ dawid_noweta_

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.