Dominika Gwit opowiada, jak zmienia się jej ciało w ciąży. "Dzidzia rośnie, a ja chudnę"

Dominika Gwit na InstaStories zdradziła, że mimo iż jest w ciąży, schudła. Utrata kilogramów nie jest jednak związana z dietą. Celebrytka odpowiedziała na pytania internautów.

Dominika Gwit przez kilka lat starała się zajść w ciążę. W końcu się udało i rozpromieniona aktorka czeka na narodziny pierwszego dziecka. Przyznała, że jeszcze nie zna płci potomka, ale to się wkrótce zmieni. Odniosła się też do komentarzy internautów, którzy sugerowali jej ostatnio, że schudła. 

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit chudnie w ciąży. Dieta odchudzająca? Nic z tych rzeczy

Dominika Gwit nagrała filmik na InstaStory, w którym oznajmiła fanom, że trochę schudła jeszcze przed ciążą. Twierdziła przy tym, że utrata wagi podczas ciąży u kobiet z otyłością nie jest niczym nadzwyczajnym. 

Faktycznie trochę schudłam. Jeszcze przed ciążą. Dzisiaj weszłam na wagę i okazuje się, że dzidzia rośnie, a ja chudnę. Często u pacjentek z zespołem metabolicznym takie rzeczy się dzieją. W ogóle u otyłych kobiet. Mam nadzieję, że jakoś bardzo dużo nie przytyję w tej ciąży - powiedziała.
 

Ciężarna aktorka podkreśliła także, że nie jest na żadnej diecie odchudzającej, ale stara się zwracać większą uwagę na produkty, które teraz je. 

Odpowiadając na wasze pytania, absolutnie nie jestem na jakiejś diecie odchudzającej. W ciąży nie wolno być na diecie. Faktycznie staram się jeść dużo więcej warzyw, dużo nabiału, czyli wszystko to, czego dzidzia potrzebuje, żeby się rozwijać - dodała.

Dominika Gwita przyznała też, że stara się odpowiadać na wszystkie pytania od fanów, ale ostatnio jest ich coraz więcej i to bardzo trudne. Powitała także nowych obserwatorów na Instagramie. Przypomnijmy, że aktorka niedawno opowiadała o problemach ze zdrowiem i z zajściem w ciążę.