Dominika Gwit wylewa siódme poty na siłowni. Wstawiła zdjęcie. "Tańca dziadziańce"

Dominika Gwit jest w ciąży i udowadnia, że ma mnóstwo energii. W mediach społecznościowych pochwailiła się na nagraniem z siłowni.

W 2018 roku Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Aktorka rok później udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że planuje powiększyć rodzinę. Celebrytka długo jednak nie mogła zajść w ciążę. Ku uciesze fanów, 10 sierpnia zdradziła, że spodziewa się dziecka. Teraz uśmiech nie schodzi jej z twarzy i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, co właśnie udowodniła.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

MaffashionMaffashion na wakacjach z Mateuszem, a fani pytują: Gdzie dziecko. Odpowiedziała

Dominika Gwit wybrała się na siłownię. Wszystko udokumentowała w sieci

Aktorka ma bardzo dobry kontakt z fanami, z którymi stara się skracać dystans za pośrednictwem mediów społecznościowych. To na Instagramie wyznała, że przez długi czas zmagała się z problemem niepłodności. Opowiedziała też o żmudnym procesie leczenia, dzięki któremu udało jej się zajść w ciążę. Teraz Dominika zamieściła nagranie z siłowni, z którego jasno wynika, że ma mnóstwo energii.

Tańca dzidziańce.

Dominika GwitDominika Gwit instagram.com/ dominikagwit

Wojciech Dunaszewski jest z zawodu montażystą telewizyjnym. Dominika poznała przyszłego męża za kulisami spektaklu teatralnego. Oboje przyznają, że oda razu zapałali do siebie sympatią.

Uważam, że miłość jest decyzją, nie emocją. Emocją jest zakochanie się. Decyzję podejmujemy. Ja takiej decyzji nie podjąłem. Kiedy zobaczyłem Dominikę, pomyślałem, że chciałbym ją poznać bliżej - mówił w wywiadzie dla "Vivy!" mąż artystki.

Aktorka i montażysta nie zakochali się w sobie od razu, ale zaczęli wymieniać się wiadomościami. Wkrótce potem poszli na pierwszą randkę i niedługo później narodziło się między nimi gorące uczucie.

Gerard Pique, ShakiraWyszło na jaw, jak nazywa się partnerka Pique. "Pracuje dla niego w jego biurze"

Więcej o: