Wyszło na jaw, jak nazywa się partnerka Gerarda Pique. "Pracuje dla niego"

Długo nie było wiadomo, kim jest partnerka Gerarda Pique, dla której porzucił Shakirę. Teraz media ustaliły jej dokładną tożsamość oraz to, czym się zajmuje.

Gerard Pique i Shakira rozstali się na początku czerwca. Według medialnych doniesień piłkarz miał zostawić piosenkarkę dla młodszej kobiety. Długo nie było wiadomo, kim dokładnie jest nowa wybranka Hiszpana. Teraz dziennikarzom udało się ustalić jej tożsamość.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Wiadomo już, kim jest nowa ukochana Gerarda Pique

Hiszpańskie media wkrótce po rozstaniu słynnej pary donosiły, że Pique zakochał się w 23-letniej studentce. Potem dziennikarzom udało się ustalić jeszcze, że jest ona blondynką i pracuje w ulubionym lokalu piłkarza o nazwie La Traviesa. Teraz o tajemniczej kobiecie wiadomo już o wiele więcej. "The Sun" twierdzi, że partnerka Pique nazywa się Clara Chia Marti i studiuje w Barcelonie public relations. Zakochani mieli się poznać biurze jednej z firm, która należy do piłkarza. Brytyjski dziennik twierdzi, że otoczenie pary wie o ich związku.

Gerard i Clara spotykają się już od miesięcy. Ona jest studentką, a oprócz tego pracuje dla niego w jego biurze, organizując imprezy. O związku milczą, ale wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje.

Jak podaje "The Sun", przyjaciele Gerarda pomagają mu utrzymać romans w tajemnicy.

W tym celu wyczyścili profile Clary w mediach społecznościowych, aby ludzie nie mogli znaleźć jej fotografii. Już samo to sprawia, że jego przyjaciele myślą, że bardzo poważnie traktuje związek z nią.

Co ciekawe, niedawno media obiegła informacja, że Pique i Shakira wraz z dziećmi planują wspólne wakacje. Rodzice mieli zdecydować się na taki zaskakujący krok, bo zależy im, by rozstanie nie odbiło się negatywnie na pociechach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.