Dominika Gwit i jej mąż wkrótce zostaną rodzicami. Poznali się na spektaklu. Podarował jej nietypowy prezent

10 sierpnia Dominika Gwit ogłosiła na Instagramie radosną nowinę. Aktorka i jej mąż spodziewają się pierwszego dziecka. Para od kilku lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Jak rozwijała się ich relacja?

Dominika Gwit zyskała popularność po występie w kontrowersyjnym filmie "Galerianki". Później zagrała też w wielu innych polskich produkcjach. Cztery lata temu aktorka stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest Wojciech Dunaszewski. Para wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko. Jak rozpoczęła się ich znajomość?

Zobacz wideo Dominika Gwit wygłupia się z mężem nad mazurskim jeziorem

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - historia miłości

Wojciech Dunaszewski jest z zawodu montażystą telewizyjnym. Dominika poznała ukochanego dzięki reżyserowi Radosławowi Dunaszewskiemu, który jest bratem jej męża. Pierwszy raz spotkali się kulisami spektaklu. Jak zgodnie przyznają, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak od razu zapałali do siebie sympatią.

Uważam, że miłość jest decyzją, nie emocją. Emocją jest zakochanie się. Decyzję podejmujemy. Ja takiej decyzji nie podjąłem. Kiedy zobaczyłem Dominikę, pomyślałem, że chciałbym ją poznać bliżej - mówił w wywiadzie dla "Vivy!" mąż artystki.

Aktorka i montażysta zaczęli wymieniać wiadomości. Wkrótce potem umówili się na pierwszą randkę. Gwiazda przyznała, że mąż rozczulił ją wówczas pewnym gestem.

Przeczytał w mojej książce, że kocham Boże Narodzenie i przyniósł mi rodzinę bałwanków - świąteczną figurkę. Rozczulił mnie… Byłam pod takim wrażeniem, że nie mogłam do siebie dojść - wspominała na łamach "Vivy!".

Dominika Gwit jest w ciążyGwit jest w ciąży! "Przyszedł czas, by podzielić się naszą radością"

Relacja zakochanych potoczyła się bardzo szybko. Już po kilku spotkaniach zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Po ośmiu miesiącach znajomości Dunaszewski oświadczył się wybrance. Montażysta wybrał wyjątkowy dzień. Poprosił Dominikę, aby została jego żoną w jej 29. urodziny.

Ja w dresie, rozmemłana, bo opalaliśmy się w ogródku, a ten klęka przede mną i mówi: "Jak nie z tobą, to z nikim innym". Pamiętam tylko tyle, że przytuliłam Wojtka, on klęczał, ja ryczałam jak głupia, wiedziałam tylko, że to jest ten moment, w którym trzeba powiedzieć "TAK" - opowiadała aktorka we wspomnianym wywiadzie.

W lipcu 2018 roku odbył się ślub pary. Niedawno zakochani świętowali czwartą rocznicę. Na początku sierpnia Dominika Gwit ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Więcej o: