Rafalala nadal spotyka się z Sebastianem Fabijańskim?! Zdradziła, jakie mają plany

Rafalala ujawniła szczegóły kolejnego spotkania z Sebastianem Fabijańskim. Już niebawem wybiorą się na wspólny lunch.

W marcu tego roku do sieci trafiło nagranie, z którego mogliśmy wywnioskować, że Sebastian Fabijański spędził noc z Rafalalą. Pojawiły się doniesienia o tym, że aktor miał zdradzić Maffashion. Później okazało się, że sytuacja faktycznie miała miejsce, jednak nie brała w tym udziału transeksualna celebrytka.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Tomasz Karolak Michał WiśniewskiKarolak kopał rowy, a Wiśniewski pakował cebulę. Roznerski pracy się wstydził

Ostatnio Rafalala udzieliła wywiadu portalowi przeambitni.pl i wyznała, że podobnie do Sebastiana Fabijańskiego, nie pamięta ich spotkania. Zaznaczyła, że stroni od narkotyków, a alkohol spożywa okazjonalnie, zatem nieumiejętności odtworzenia tamtego wieczora może być związana ze wstrząsem emocjonalnym. Nie jest także pewna, czy nagrania wciąż znajdują się w jej telefonie. Po pokazaniu ich aktorowi nie wracała do nich.

Rafalala znów spotka się z Sebastianem Fabijańskim

Sebastian Fabijański kilkukrotnie wspominał, że Rafalala miała go szantażować, a sprawą zajmują się jego prawnicy. Mogliśmy się zatem spodziewać, że nie dojdzie do kolejnego spotkania tej dwójki. Okazuje się, że sami zainteresowani umówili się już w nadchodzącym tygodniu.

Ustaliliśmy, że jeszcze się spotkamy. Umówiliśmy się na kolejny tydzień, na lunch - zdradziła Rafalala portalowi przeambitni.pl.

Wiadomo, kiedy faktycznie Maffashion rozstała się z Sebastianem Fabijańskim

Jakiś czas temu Maffashion opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że z końcem czerwca rozstała się z Sebastianem Fabijański. Jak podaje nasz informator, sytuacja miała mieć miejsce wcześniej, bo na przełomie maja i czerwca. Wtedy Julia Kuczyńska i jej ówczesny partner mieli lecieć za granicę nagrywać pewien program. Wycofał się w ostatniej chwili zasłaniając się zobowiązaniami zawodowymi.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański publicznie przyznał się do brania narkotyków. Co na to prawo?

Więcej o: