Katarzyna Cichopek dostała kolejną pracę w TVP. Będzie jurorką w popularnym show. "Była idealną kandydatką"

Jeśli wydaje wam się, że Katarzyna Cichopek jest wszędzie, to możecie mieć racje. A przynajmniej gdy włączycie TVP, to jest duża szansa, że zobaczycie ją w śniadaniówce czy na festiwalu. A teraz prawdopodobnie także w "You Can Dance".

Więcej o wyzwaniach zawodowych gwiazd i celebrytów przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek idzie jak burza. Przez dłuższy czas była głównie znana z roli Kingi w "M jak miłość", jednak dwa lata temu dołączyła do grona prezenterów "Pytania na śniadanie". W piątek zadebiutowała jako prowadząca na Festiwalu w Opolu, a teraz okazało się, że poprowadzi nowy program stacji. I to prawdopodobnie nie jeden!

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Katarzyna Cichopek poprowadzi "You Can Dance"?

Katarzyny Cichopek ostatnio przyznała, że w programie TVP Kobieta będzie pomagać rodzinom, które pragną poprawy komfortu swojego domu czy mieszkania. Format może być bardzo podobny do "Naszego nowego domu" z Katarzyną Dowbor w roli głównej. 

Na antenie TVP Kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program - "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie.

Na tym jednak nie koniec! Jak informuje magazyn "Party", stacja TVP złożyła aktorce (prezenterce?) kolejną propozycję:

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami - miała powiedzieć osoba związana z TVP.

Tym bardziej, że dla Cichopek byłoby miejsce w jury. Jak się niedawno okazało, z programem mają pożegnać się dwie osoby - Klaudia Antos oraz Misha Kostrzewski. Czyżby do "pewniaka" kolejnej edycji Agustin Egurrola miała dołączyć Cichopek? Czekamy na potwierdzenie tych wieści!

Zobacz też: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów razem w Opolu. Prezenterka czule zwróciła się do dziennikarza

Więcej o: