Karolina Pisarek wzięła ślub! Są pierwsze zdjęcia. Zjawił się tłum gwiazd

Karolina Pisarek i jej ukochany Roger Salla powiedzieli sakramentalne "tak". Do sieci trafiły zdjęcia z miejsca wydarzenia, a także relacje zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło polskich gwiazd.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

O tym ślubie na pewno będzie głośno. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek 10 czerwca wzięła ślub z biznesmenem Rogerem Sallą. On i Karolina Pisarek zaręczyli się w sierpniu ubiegłego roku, a przez długi czas informacje dotyczące ceremonii owiane były tajemnicą. Dopiero dzień przed tym wyjątkowym dniem Pudelek ujawnił datę ślubu i poinformował, że zakochani pobiorą się w położonym ok. 80 km od Warszawy kompleksie Pałac i Folwark Łochów.

Zobacz wideo Igor i Magda z "Love Island" planują ślub?

Karolina Pisarek już po ślubie. Są zdjęcia z przygotowań

Ceremonia Pisarek i Salli zaplanowana została na godzinę 16. Informator Pudelka przekazał, że modelka nie zdecydowała się na wynajem całego terenu, który pozostanie otwarty, ale rezerwacja pokoju hotelowego i tak nie byłaby możliwa, ze względu na obłożenie przez zaproszonych przez nowożeńców gości. Wesele ma odbyć się w tym samym miejscu zaraz po ceremonii. Modelce i biznesmenowi ślubu udzielił pastor.

Sama ceremonia odbyła się natomiast na zewnątrz. W ogrodzie wystawiono krzesła dla gości i ustawiono też specjalną ścieżkę wiodącą do "ołtarza", otoczoną różowymi kwiatami. Państwo młodzi mieli też dużo szczęścia, bo trafili na idealną pogodę - ciepłą i bezdeszczową. Karolina Pisarek wybrała dla swoich druhen suknie w identycznych błękitnych kolorach, a każda z nich miała też taki sam bukiet - również z różowych kwiatów.

ślub Karoliny Pisarekślub Karoliny Pisarek instagram.com/@gosialeitner

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Marcin Dubiel i Natsu, Klaudia El Dursi, Magdalena Pieczonka, Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem oraz menadżerka Karoliny Małgorzata Leitner, która relacjonuje wydarzenie na Instagramie. Na ślub została zaproszona także Grażyna Wolszczak, jednak poinformowała na InstaStories, że niestety nie uda jej się dotrzeć na miejsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.