Anna Wendzikowska po wypowiedzi w "DDTVN" robi sobie przerwę od mediów. "Tym razem coś we mnie pękło"

Ostatnio o Annie Wendzikowskiej było głośno głównie w kontekście jej wypowiedzi na temat niewysokich mężczyzn. Dotknięta hejtem dziennikarka postanowiła odpocząć od mediów społecznościowych.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Niedawna wypowiedź Anny Wendzikowskiej na temat Toma Cruise’a odbiła się szerokim echem w mediach. Głos w sprawie zabrali między innymi Agnieszka Woźniak-Starak i Artur Barciś. Dziennikarka wyznała, iż nie spodziewała się, że jej słowa spotkają się z taką krytyką. Prezenterka stwierdziła ostatnio, że potrzebuje przerwy.

Anna WendzikowskaMieszkanie Wendzikowskiej jest spójne kolorystycznie. W salonie szaleństwo

Anna Wendzikowska robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. "Ostatni czas był dla mnie trudny"

Kilka dni temu podczas programu "Dzień dobry TVNAnna Wendzikowska stwierdziła, że niewysocy mężczyźni nie mogą być nazywani przystojnymi. Na dziennikarkę spadła fala krytyki. Celebrytka tłumaczyła później, że nie chciała nikogo urazić swoimi słowami. Wyznała także, że z powodu niefortunnej wypowiedzi spotkała się z ogromnym hejtem. W związku z ostatnimi wydarzeniami prezenterka opublikowała na Instagramie wpis, w którym zapowiedziała, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. Celebrytka chce odpocząć oraz odnaleźć spokój.

Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać... przyzwyczaiłam was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię… ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie zamknie kciuki - napisała.
 

Julia WieniawaJulia Wieniawa kupiła nowy samochód. Wybrała naprawdę luksusowy model

Myślicie, że Anna Wendzikowska długo wytrzyma z dala od mediów społecznościowych?

Więcej o: