Mieszkanie Anny Wendzikowskiej jest spójne kolorystycznie. W salonie pozwoliła sobie na szaleństwo. Co za kanapa

Anna Wendzikowska najczęściej raczy fanów zdjęciami z gorących wakacji, jednak równie chętnie - choć rzadziej - wrzuca kadry z mieszkania w Warszawie. A jest co pokazywać.

Więcej o domach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych często chwali się zdjęciami z zagranicznych wyjazdów czy oficjalnych wyjść. Chętnie pokazuje także rodzinne chwile spędzone z córkami, a ich tłem jest najczęściej wnętrze kilkupiętrowego mieszkania urządzonego w stylu glamour. Przyjrzeliśmy się dokładnie, jak wygląda lokum dziennikarki.

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Sypialnia Anny Wendzikowskiej 

Anna Wendzikowska ma sypialnie utrzymaną w odcieniach szarości. Ogromne łóżko z wygodnym zagłówkiem, na którym opiera się, popijając kawę, wygląda na bardzo wygodne. 

 
 

Hol

Wnętrze domu Anny Wendzikowskiej jest nowoczesne, a zarazem eleganckie. Postawiła na stonowane barwy - dominują beże, szarości, biel. Na zdjęciu z przedpokoju możemy zobaczyć, że na podłodze położone są deski, a na ścianach wiszą dekoracyjne obrazy. Meble są w czarnym kolorze, a wnętrze uzupełnione o sporych rozmiarów roślinę. Jednym z najbardziej przyciągających wzrok elementów jest jednak wielkie pianino, z którym wiążę się ciekawa historia. To ważna część mieszkania Anny Wendzikowskiej - dziennikarka już jako dziecko uczyła się grać, a później zaraziła pasją starszą córkę, Kornelię.

 
 
 

Kuchnia 

Wendzikowska ma hol połączony z kuchnią. Ma tam marmurowe blaty i jasne szafki, a całość dopełniają szare kafelki. Niezwykle spójna, choć nieco mało odważna kolorystyka wnętrza sprawia, że nie mamy wątpliwości, że dziennikarka ceni sobie uniwersalne rozwiązania. 

 
 

Salon

Nieco więcej odwagi pojawiło się podczas urządzania przez nią salonu. Ma w nim ogromną turkusową kanapę i mieniące się na złoto, wzorzyste zasłony. Pokój rozjaśnia okno z wyjściem na zielony taras. 

 

Pokoje dzieci

Wendzikowska ma dwie córki, które chętnie zabiera w podróże. Dba także o ich komfort, bo zapewniła im aż dwa pomieszczenia - do zabaw i sypialnię. Szczególne wrażenie robi drugie wnętrze, bo są tam pudrowe, długie zasłony. 

 
 
 

Więcej zdjęć wnętrz mieszkania dziennikarki znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Anna Wendzikowska w egzotycznej podróży. Pracownik lotniska zagadnął o Polskę. "Kiedyś kojarzyli nas z Wałęsą. A dziś?"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.