Tak naprawdę żyje rodzina królewska. To tradycyjne posiadłości, ale nie wszystkie ociekają luksusem

Wnętrza ociekające luksusem, drogie dzieła sztuki i służba na każde skinienie. Udało nam się odszukać domy członków rodziny królewskiej. Księżna Camilla i książę Karol zatrzymali ducha czasu.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Pałac księżnej Kate i księcia Williama

Podróż po posiadłościach rodziny królewskiej rozpoczynamy od rezydencji księżnej Kate i księcia Williama. Choć na Instagramie pary raczej nie znajdziemy zdjęć prosto z domu, to wiadomo, że zamieszkują w Pałacu Kensington. Wygląda na to, że para uwielbia sztukę. W salonie możemy zauważyć obrazy, które zdobią złote ramy oraz małe rzeźby. Na komodzie nie brakuje rodzinnego zdjęcia z dziećmi. Wnętrze idealnie odzwierciedla osobowości pary. Małżonkowie postawili na klasyczne meble z ciemnego drewna. Na beżowej kanapie możemy zauważyć rude poduszki, które idealnie pasują do fotela.

Britain RoyalsBritain Royals AP / AP

Wiejska posiadłość księżnej Kate i księcia Williama 

Pałac Kensington nie jest jedyną posiadłością, jaką posiadają Kate i William. Z okazji ślubu otrzymali od królowej Elżbiety wiejski dom Anmer Hall. To tutaj spędzili kwarantannę i odpoczywali od życia publicznego, a także pracowali. Podczas zdalnych konferencji księżna zasiadała na miętowej kanapie, na której możemy zauważyć poduszki w kwiatowe wzory. W tle widać rośliny oraz podobnie do drugiego domu, zdjęcia dzieci. Białe ściany zostały ozdobione sztukaterią.

*Ksi??na Cambridge rozmawia z nauczycielami*Ksi??na Cambridge rozmawia z nauczycielami Kensington Palace / )Kensington Palace/Ferrari Press/East News

Rezydencja księżnej Camilli i księcia Karola

Clarence House jest pałacem pochodzącym z 1827 roku i mieści się obok Pałacu św. Jakuba. Czteropiętrowa budowla od lat została utrzymana w prawdziwie królewskim klimacie. Nie brakuje modnych w tamtym okresie kolorowych kanap, a także połączeń najróżniejszych odcieni drewna. Wnętrza już na pierwszy rzut oka ociekają luksusem. Na ścianach znajdują się złote kinkiety o fantazyjnych zdobieniach. Nie brakuje także ogromnego starego obrazu. Pomimo upływu lat wnętrza księżnej Camilli i księcia Karola zostały zachowane w świetnym stanie.

4Ksi??na Kamila na charytatywnej poobiedniej herbatce (15.05.2022)4Ksi??na Kamila na charytatywnej poobiedniej herbatce (15.05.2022) &Eddie Mulholland/WPA Pool/Shutterstock / Rex Features/East News

Zamek Windsor - rezydencja królowej Elżbiety

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta od 2020 roku zamieszkuje w zamku w Windsorze. Miejsce to od 1110 roku jest rezydencją wszystkich angielskich królów. To właśnie tutaj toczy się życie monarchini, która może sobie pozwolić sobie na największe luksusy. Królowa od dziecka jeździ konno, dlatego na ciemnym kominku nie mogło zabraknąć figurek nawiązujących do jej pasji. W tle możemy zauważyć czerwoną wykładzinę, która przełamuje bardzo klasyczne pomieszczenie. Na ścianie dostrzegamy lustro, w którym odbija się złota zasłona.

Britain QueenBritain Queen Dominic Lipinski / AP

Dom księżniczki Anny

W domu córki królowej Elżbiety II na pierwszy rzut oka panuje artystyczny nieład, jednak wszystko ma tutaj sens. Masa książek obok telewizora świadczy o tym, że lubi odpoczywać przy dobrej lekturze. Księżniczka Anna chętnie spędza wolny czas u boku męża na wygodnej pomarańczowej kanapie w kwieciste wzory. Para zagospodarowała przestrzeń tak, aby czuć się w niej jak najbardziej swobodnie.

Wnętrze domu księżnej AnnyWnętrze domu księżnej Anny Instagram/ @theroyalfamily 

Więcej o: