Australijka wygląda jak księżna Kate. Dostanie rolę w "The Crown"? Wzięła udział w castingach

Pochodząca z Australii artystka do złudzenia przypomina młodszą księżną Kate. Po licznych wiadomościach, które otrzymała od internautów, Brittany Dixon zdecydowała się zgłosić na casting do kolejnego sezonu "The Crown".

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Zakładając konto na TikToku Brittany Dixon nie przypuszczała, w jakim kierunku może potoczyć się jej kariera. Pochodząca z Australii artystka planowała w mediach społecznościowych promować namalowane przez siebie obrazy. Za namową internautów postanowiła jednak spróbować swoich sił w aktorstwie. 

Tajemnice Pałacu Buckingham. To nie tylko piękne wnętrza. Bankomaty i poczta do dopiero początekTajemnice Pałacu Buckingham. Bankomat i własna poczta to dopiero początek

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Brittany Dixon - sobowtórka księżnej Kate - zgłosiła się na casting do "The Crown"

Użytkownicy popularnej aplikacji szybko dostrzegli, że Brittany Dixon jest bardzo podobna do księżnej Cambridge. Natychmiast zaczęli zasypywać ją wiadomościami, iż powinna ubiegać się o rolę w serialu "The Crown", gdzie w najbliższych sezonach pojawi się młoda Kate Middleton.

Wow, niesamowite podobieństwo do Kate Middleton.
To takie zabawne, wyglądacie jak siostry. Powinnaś zagrać w "The Crown".
Jesteście jak dwie krople wody. Koniecznie musisz wysłać zgłoszenie na casting do "The Crown" - pisali fani w komentarzach na TikToku. 

Na początku Brittany z uśmiechem przyjmowała wszystkie komplementy i nie planowała brać do serca rad internautów. Jednak każdego dnia w jej skrzynce pojawiało się coraz więcej wiadomości. W końcu odważyła się na ten krok i w jednym z nagrań ogłosiła, że wysłała swoje zgłoszenie na casting. Dziewczyna wyjaśniła również, jak wyglądał proces ubiegania się o rolę. Okazało się, że oprócz swojej fotografii musiała także nagrać krótki film i opowiedzieć o zainteresowaniach. W dalszej części nagrania zapowiedziała, że na bieżąco będzie o wszystkim informować.

Mówiłam o malarstwie, więc zobaczymy, jak to będzie i czy w ogóle to zobaczą - zdradziła.

 Rzeczywiście obie panie są do siebie bardzo podobne. Czas pokaże czy uda jej się dostać rolę w serialu. 

Neville Longbottom - a właściwie Matthew Lewis przed wielką metamorfoząCo słychać u aktorów z "Harry'ego Pottera"? Neville jest nie do poznania

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: