Nieznani sprawcy pozostawili na grobie Pawła Królikowskiego skandaliczną wiadomość. Afera na Cmentarzu Wojskowym

Na grobie Pawła Królikowskiego nieznani sprawcy zostawili z kartkę z informacjami na temat "zbrodni smoleńskiej". Podobne wiadomości pojawiły się również na innych mogiłach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Siedem lat temu Paweł Królikowski usłyszał dramatyczną diagnozę. Wówczas okazało się, że ma tętniaka mózgu. W powrocie do zdrowia niestety nie pomogły mu dwie operacje, a także bardzo trudny proces leczenia. Aktor w wieku 58 lat zmarł 27 lutego 2020 roku. Został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Po dwóch latach od jego śmierci ktoś pozostawił na jego nagrobku skandaliczną wiadomość.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Skandaliczny napis na grobie Pawła Królikowskiego

O zdarzeniu doniósł portal se.pl. Podczas nagrywania programu "Niezapomniani. Cmentarne historie" dziennikarze odkryli, że pod zniczami na grobach zasłużonych Polaków pozostawiono kartki, na których znajdowała się informacja o tym, że "katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 roku to zaplanowana zbrodnia".

10 kwietnia 2010 roku nad Smoleńskiem to zaplanowana zbrodnia bez kary, męczennicy zza grobów wołają o prawdę i karę - napisano na jednej z kartek.

Dziennikarze odnaleźli również materiały o nieco innej, ale równie skandalicznej treści. 

Męczennicy wylali morze krwi, a morze łez popłynęło od najbliższych Polaków w ciągu ośmiu lat. Niestety są idioci i kanalie, które nadal powielają ohydne kłamstwa i szyderstwa.
Dlaczego zdrajcy, szydercy, bestie, które znają całą prawdę o potwornym zamachu z 10 kwietnia 2010 roku, przygotowały ludobójstwo nad Smoleńskiem.

Materiały znaleziono również na mogiłach Ireny Szewińskiej, Emila Karewicza, Aliny Janowskiej i jej męża Wojciecha Zabłockiego. Autor programu "Niezapomniani. Cmentarne historie" przeczytał treść, a następnie wyrzucił kartki do kosza. Jak na razie nie wiadomo, kto mógł zrobić coś takiego.

 Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl