Małgorzata Foremniak olśniewa w fuksjowym garniturze. Uwagę zwracają pióra. Pudrowy róż? Czemu nie

Na gali zamykającej festiwal Off Camera pojawiła się Małgorzata Foremniak. Aktorka wybrała kreację od duetu Paprocki i Brzozowski. Jej stylizacja robi wrażenie.

Więcej na temat Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Dobiega końca 15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera. Na gali podsumowującej tegoroczne święto filmów pojawiło się wiele polskich gwiazd. Zaproszenie na imprezę otrzymała również Małgorzata Foremniak. Aktorka na czerwonym dywanie zadała szyku.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Off Camera. Małgorzata Foremniak postawiła na intensywny kolor i klasyczny krój. Uwagę zwracają różowe pióra

Małgorzata Foremniak tym razem postawiła na kolor. Aktorka do zdjęć pozowała w fuksjowym garniturze. Uwagę zdecydowanie przykuwały pióra dopięte do klapy marynarki. Dla tej szalonej stylizacji tłem były stonowane dodatki. Serialowa Zofia Burska postawiła na kopertówkę w kolorze pudrowego różu oraz czarne szpilki odsłaniające palce. Klasyczna, gładka fryzura i świeży makijaż były doskonałym dopełnieniem całości. Zdjęcia zobaczycie w galerii na górze strony.

Jeżeli jesteście pod wrażeniem tej stylizacji, mamy dobrą wiadomość. Garnitur dostępny jest w internetowym sklepie marki Paprocki i Brzozowski. Ale... tanio nie jest! Za marynarkę z dopinanymi piórami trzeba zapłacić 1690 złotych, zaś za rozszerzane spodnie 890 złotych.

paprocki&brzozowskipaprocki&brzozowski paprocki&brzozowski

Co słychać u Małgorzaty Foremniak? Aktorka jest ponoć zakochana

Małgorzata Foremniak zachowuje przestrzeń prywatną dla siebie. Ostatnio jednak w mediach pojawiły się informacje, że aktorka ma nowego partnera. To Paweł Jodłowski, producent, który przez jakiś czas był związany z Mają Hirsh. Para pojawiła się już kilkukrotnie na premierach i filmowych wydarzeniach.

Być może więc promienny wygląd aktorki podczas finałowej gali Off Camera to nie tylko zasługa fuksjowego garnituru, który idealnie podkreślił jej delikatną urodę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.