Jak mieszka Amber Heard? Podglądamy dom bohaterki "procesu dekady"

Amber Heard to w ostatnim czasie prawdziwa bohaterka wielu medialnych doniesień. Obrazki z sali sądowej są dość szokujące. Co innego możemy zaobserwować na Instagramie amerykańskiej aktorki. W jej domu panuje ład i harmonia. Wydaje się, że odnalazła tam prawdziwą oazę spokoju.

Więcej  o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard to zdecydowanie najgłośniejsze wydarzenie sezonu. Byli małżonkowie obrzucają się nawzajem błotem na oczach milionów widzów. Cały czas ukazują się nowe sensacyjne doniesienia na temat tego, jak wyglądało ich wspólne życie. Jednak para rozwiodła się w 2016 roku. Po tym czasie Amber była też związana z najbogatszym człowiekiem na świecie (wg. magazynu "Forbes"), czyli Elonem Muskiem. Co jeszcze wiemy o Amber? Amerykańska aktorka jest fanką sportowych samochodów "pony cars" i sama jeździ Mustangiem z 1968 roku. Na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć ze swojego domu i prywatnego życia. Jej profil śledzi obecnie ponad cztery miliony użytkowników. My też tam zajrzeliśmy. 

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Amber lubi spędzać czas w kuchni. Piecze chleb i serwuje ciekawe dania

Z Instagrama Amber Heard wynika, że aktorka lubi spędzać czas w kuchni. Aktorka zamieszcza sporo potraw, które przygotowuje. W oczy rzucają się też piękna kuchnia, z klasycznymi meblami utrzymanymi w jasnych barwach i marmurowym blatem.

 

Na zamieszczonym filmiku widzimy też, że Amber stawia na zdrowe soki z warzyw i owoców. 

 

Na jednej z fotografii możemy dostrzec byłą żonę Johnny'ego Deppa, bawiącą się w salonie ze swoją córką. Oonagh Paige Heard przyszła na świat w kwietniu 2021 roku i jest dzieckiem urodzonym dzięki surogatce. Widać, że salon ze zdjęcia, to jasna i przestronna przestrzeń. 

 

Amber w ogrodzie. Znalazła tam swój azyl i spokój?

Aktorka ceni sobie spokój i czas, który spędza z książką w ogrodzie. Bujna zieleń i swojski klimat sprawiają wrażenie, że to prawdziwa oaza spokoju. 

 
 

Podczas świąt Bożego Narodzenia w 2021 roku Amber Heard przedstawiła też swoim obserwatorom najnowszego członka rodziny. Pies wabi się Barnaby Joyce.

 

Trzeba przyznać, że obrazki z prywatnego życia Amber znacznie odbiegają od tych, które widzimy w doniesieniach z sali sądowej. Nie wiadomo więc na ile Instagram aktorki odzwierciedla prawdę o jej życiu. Z drugiej strony wydarzenia, o których czytamy w newsach dotyczą okresu sprzed sześciu lat i być może była żona Johnny'ego Deppa odnalazła już spokój i czerpie radość z wychowywania swojej córki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.