Małgorzata Foremniak ma nowego partnera. To znany reżyser. "Nie chcą się afiszować" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Foremniak od jakiegoś czasu jest łączona z reżyserem, który wcześniej miał spotykać się z Mają Hirsch. Jak wynika z informacji Plotka, są ku temu solidne podstawy.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka związków, które jednak nie przetrwały próby czasu. Najgłośniej mówiło się o życiu prywatnym gwiazdy, gdy w 2005 roku jej serce zdobył młodszy o 17 lat Rafał Maserak. Od początku wiele osób spisywało ich związek na starty, ale ona o niego walczyła. Ostatecznie jednak nie udało się uratować tego uczucia. Przez ostatnie lata gwiazda nie afiszowała się z nowymi partnerami. Jak się jednak okazuje, znalazła szczęście u boku reżysera filmowego Pawła Jodłowskiego.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Luksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzachLuksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzu

Małgorzata Foremniak ma nowego partnera. To producent filmowy

Nazwisko Małgorzaty Foremniak już od jakiegoś czasu jest łączone z Pawłem Jodłowskim. Para zna się od wielu lat. Mężczyzna był producentem musicalu "Chopin musi umrzeć", który był wystawiany na deskach londyńskiego teatru, a występowała w nim właśnie Małgorzata Foremniak. Poważne uczucie miało się między nimi zrodzić ponad rok temu. Jak donosi nasz informator, obydwoje nie chcą jednak się z nim afiszować.

Paweł i Małgorzata spotykają się już od ponad roku. Świetnie się dogadują, a połączyła ich wspólna pasja, czyli filmy. Bardzo cenią sobie wzajemną relację, dlatego nie chcą się z nią afiszować. Po prostu cieszą się sobą. Paweł jest dla Małgosi wielkim wsparciem - powiedziała z rozmowie z Plotkiem osoba z otoczenia pary.

Przypomnijmy, Małgorzatę Foremniak i Pawła Jodłowskiego widziano razem na premierze "Sali samobójców. Hejter" i w Gdyni na Festiwalu Filmów Fabularnych. Ostatnio pojawiły się głosy, że z okazji urodzin producent sprezentował aktorce wakacje na Islandii.

Paweł Rabczewski, Wanda Rabczewska, DodaDoda była zdruzgotana zachowaniem mamy! Wcześniej ograniczyła z nią kontakt

Paweł Jodłowski wcześniej był łączony z Mają Hirsh. Mężczyzna debiutował w 2017 roku jako reżyser i scenarzysta filmu "DJ", w którym Hirsh grała główną rolę.

Więcej o: