Doda była zdruzgotana zachowaniem mamy! "Zmusiła mnie do zatrudnienia brata". Wcześniej ograniczyła z nią kontakt

Doda poczyniła noworoczny wpis na instagramowym koncie. Odpowiadając fance na komentarz, opowiedziała o smutnych kulisach jej kłótni z mamą. Kto by pomyślał, że dochodziło do takich spięć!

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Doda nigdy nie ukrywała olbrzymiej miłości, jaką darzy rodziców. Często ich odwiedza i pokazuje internautom, jak spędza z nimi czas. Show kradnie wówczas Wanda Rabczewska, której spokój i pozytywne nastawienie do życia rozbrajają odbiorców. Nawet samą Dodę, o czym artystka opowiedziała pod jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Doda bezlitosna dla mamy. Opisała jej negatywne cechy

Kilka dni temu Doda chwaliła się nowym zdjęciem, jakie będzie zdobiło jej dowód czy paszport. Gwiazda musiała wymienić dokumenty, ponieważ po rozwodzie nie będzie już używać dwuczłonowego nazwiska. Przy okazji poczyniła dłuższy wpis na temat minionego roku, który przyniósł wiele zmian. Mimo nieprzyjemnych sytuacji zawsze słyszała od mamy, że być może one musiały się wydarzyć w konkretnym celu...

Powiedziałam jej, że ten rok minął mi jak mrugnięcie okiem. Pamiętam tylko te ważne, wielkie chwile. A moja mama powiedziała wtedy: 'Wszystko, co jest pomiędzy, jest jeszcze ważniejsze. Pamiętaj o tym, bo całe życie minie ci jeszcze szybciej. Nie liczy się meta, liczy się sam bieg  - wyznała fanom.

Wtem na słowa artystki postanowiła zareagować jedna z internautek. Choć prawdopodobnie nie zna Wandy Rabczewskiej, w samych superlatywach postanowiła wypowiedzieć się na temat rodzicielki swojej idolki.

Pani Wanda to dla mnie ideał matki. Bardzo spłakałam się, jak oglądałam wywiad z nią u Gosi Ohme. Masz szczęście, że masz przy sobie takich ludzi i to, że są oni twoimi rodzicami - mogliśmy przeczytać pod wpisem.

Doda pospieszyła z odpowiedzią. Reakcja jednak nieco zaskakuje, ponieważ zdradziła, że nie zawsze dogadywała się z mamą.

Nasza relacja jest wynikiem bardzo ciężkiej pracy i wielu kompromisów. Kłócimy się równie często i często mamy bardzo różne zdanie. Jeżeli ktoś myśli, że jest aniołem, to owszem, potrafi być, ale tak samo potrafi być piekielnie męcząca i narzucająca się. Kiedyś ograniczyłam kontakt z nią na ponad pół roku (!!!), bo tak chciała ingerować w moje życie i karierę - wyznała.

Jakby tego było mało, Doda poinformowała, że swego czasu jej mama poszła o krok za daleko i "zmusiła ją do zatrudnienia brata jako menadżera, który nie miał kompletnie doświadczenia".

POLECAMYAdam Baron jest muzykiem, a Rafał Rabczewski był menadżerem Dody. Czym zajmują się bracia znanych gwiazd?

Artystka oczywiście dała do zrozumienia, że z Rafałem Rabczewskim nie ma zbyt ciepłych relacji, jednak "poszła matce na rękę", co było "fatalną decyzją".

Doda - życie prywatne

Doda urodziła się w Ciechanowie, do którego bardzo często lubi powracać i spędzać czas z rodzicami. Ma wiele rodzeństwa, m.in. innym brata Rafała, który jest synem Wandy Rabczewskiej.

Więcej o: