Tomasz Kot wystąpi w międzynarodowej produkcji! Zagra u boku gwiazdy Hollywood

Po występie w "Zimnej wojnie" międzynarodowa kariera Tomasza Kota nabrała rozpędu. Niedługo znów zobaczymy artystę w międzynarodowej produkcji. U jego boku pojawi się znana hollywoodzka aktorka.

Więcej aktualnych informacji ze świata filmu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Popkultura odc. 10

Tomasz Kot jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Artysta niejednokrotnie zabłysnął talentem w rolach komediowych, jak również dramatycznych. Po występie w nagradzanym filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", Tomasz Kot zyskał rozpoznawalność także za granicą. Aktor otrzymuje coraz więcej propozycji udziału w międzynarodowych produkcjach. Zagrał już w thrillerze "Wróg doskonały" oraz filmie sci-fi "Przestroga". Wkrótce weźmie udział także w nowym polsko-nowozelandzkim projekcie. Wystąpi w nim razem z gwiazdą światowego kina.

Tomasz Kot wystąpi u boku Diane Kruger

Według informacji podanych przez "Super Express", Tomasz Kot zagra jedną z ról w polsko-nowozelandzkim filmie "Joika". Obraz przedstawia historię Joy Womack, amerykańskiej tancerki baletowej. Kobieta była pierwszą Amerykanką, która ukończyła główny program szkoleniowy Akademii Baletu Bolszoj. W tytułową rolę wcieli się Talia Ryder, znana szerszej publiczności z "West Side Story". Mentorkę "Joiki", byłą tancerkę i dyrektorkę akademii treningowej Bolszoj, zagra natomiast hollywoodzka gwiazda - Diane Kruger.

Zdjęcia do filmu odbywają się w Warszawie, która będzie "udawać" Moskwę. Polacy wcielą się zaś w role Rosjan. Jak podaje "Super Express", ekipa filmowa jest zachwycona profesjonalizmem polskiej obsady.

Zaskoczył ich profesjonalizm naszej ekipy. Zatem jest szansa, że takich międzynarodowych produkcji z polskim udziałem będzie coraz więcej - zdradził informator dziennika.

Myślicie, że "Joika" okaże się kinowym hitem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.