"M jak miłość". Zagrała dziewczynę Marka Mostowiaka i zniknęła. Jak zmieniła się Ewelina Serafin?

Wierni fani produkcji "M jak miłość" doskonale pamiętają Ewelinę Serafin. Czym zajmuje się dziś aktorka, która wcielała się w rolę pierwszej miłości Marka Mostowiaka?

Więcej informacji na temat seriali i programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Ewelina Serafin w serialu "M jak miłość" zagrała Kaśkę Kociołek, czyli pierwszą sympatię Marka Mostowiaka. Para była już ze sobą nawet zaręczona, jednak nagle pojawiła się ona - Hanka Mostowiak, grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Ewelina jednak nie zagościła w serialu na długo. Po tym, jak jej wątek z Kacprem Kuszewskim dobiegł końca, produkcja zdecydowała się usunąć ją z serialu. Co dziś u niej słychać?

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?

"M jak miłość". Co słychać u Eweliny Serafin?

42-letnia aktorka poświęca się dziś przede wszystkim rodzinie. Jest matką dwójki dzieci - siedmioletniego syna Tadeusza i czteroletniej córki Zofii. Serafin w rozmowie z Edytą Karczewską-Madej  wyznała, że jej pociechy są uzdolnione artystycznie.

Tadzio pięknie tańczy i śpiewa. Uwielbia brać udział w przedszkolnych przedstawieniach. Zosia, póki co, kocha występować w domu, przed mamą i tatą. Uwielbiam patrzeć, jak czteroletnia dziewczynka przebiera się, staje na jakimś podeście i śpiewa, tańczy, recytuje wierszyki - powiedziała.
 

Gwiazda była żoną brazylijskiego reżysera Andre de la Cruza. Małżeństwo zakończyło się jednak rozwodem w 2007 roku.

Nie mam żadnych negatywnych wspomnień z okresu małżeństwa. Rozstaliśmy się z mężem w pokojowej i przyjaznej atmosferze. Do dzisiaj się przyjaźnimy - tłumaczyła Serafin, cytowana przez "Świat Seriali".
 

Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo - od 2020 roku wciela się w postać Sławomiry w "Barwach szczęścia". Wcześniej występowała także w "O mnie się nie martw", "Pierwszej miłości", "Hotel 52" czy "Rezydencji".

Kamila Boś"Rolnik szuka żony". Kamila zachwyciła urodzinową stylizacją. Sukienka? Bardzo droga

Pamiętacie jej rolę w "M jak miłość"?  

Więcej o: