Bądź na bieżąco. Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.
Antek Królikowski i Joanna Opozda spodziewają się dziecka, które lada dzień pojawi się na świecie. Para nie miała najlepszego początku roku. Wszystko przez skandal, który wybuchł w związku z ojcem żony aktora. Po kilkutygodniowej medialno-rodzinnej awanturze sprawa ucichła, a Joanna Opozda i Antek Królikowski wycofali się z mediów społecznościowych. W walentynki po dłuższej nieobecności na Instagramie Królikowski opublikował piękne zdjęcie ukochanej. Uciął tym samym plotki, że zostali już rodzicami. Najnowsze doniesienia mogły jednak zmartwić fanów.
Aktor hucznie spędził 33. urodziny w jednej z warszawskich restauracji. Zaprosił członków rodziny oraz wielu znanych przyjaciół z branży. Jak podaje portal Pomponik, wśród gości zabrakło ciężarnej żony Królikowskiego.
Paparazzi przyłapali tłum zaproszonych gości przed jedną z warszawskich restauracji. Pojawiło się wiele znanych osób i nie zabrakło nawet mamy Antka — Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Niestety nie pojawiła się żona aktora, Joanna Opozda. Nieobecność małżonki zapewne była spowodowana zaawansowaną ciążą – podaje portal Pomponik.
Nieobecność żony była z pewnością trudna dla aktora, jednak zupełnie zrozumiała.
Na imprezie pojawili się bliscy Antka, w tym jego mama, siostra z mężem i brat Jan z partnerką Joanną Jarmołowicz, która niegdyś związana była z Antkiem. Oprócz rodziny pojawiły się też znane osoby. Między innymi aktorka Maja Hirsh, Jan Dąbrowski i Magdalena Lamparska, która na imprezę wybrała się z paczką pampersów – dodaje Pomponik.
Jeśli chodzi o dress code, był on bardzo luźny. Jak podaje portal, aktor miał na sobie zielony dres. Kto solenizantowi zabroni.
Afera po wystąpieniu Nawrockiej w Białym Domu. Internauci grzmią. "Szczyt hipokryzji"
Młynarska o kulisach zakupu domu w Hiszpanii. Wspomniała o cenie
Rodzina spełni ostatnią wolę Chucka Norrisa. Wiadomo, jak podzielono 70 milionów dolarów
Bawełniane sukienki na wiosnę. Ażurowa z Zary wygląda jak wycinanka, w H&M i Reserved też są cudne
Nowe doniesienia ws. Epsteina. Przeszukano jego ranczo. Chodzi o ludzkie szczątki
Nowicki o życiu w Albanii. "To jest coś, co mnie irytuje"
Te spódnice midi z Reserved i Sinsay to to istne cudo na wiosnę. Piękne wzory, a ceny? Niskie
Nawrocka w USA zachwyciła fryzjera gwiazd. Stylistka miała wątpliwości. "W takim otoczeniu to za mało"
Wałęsowie są 56 lat po ślubie. Tak Lech zareagował na pytanie, czy wciąż się kochają