Ewa Farna nie zwalnia tempa w ciąży. Ile ona rzeczy robi na raz! Pokazała wideo. Co za energia!

Ewa Farna obecnie jest w drugiej ciąży, ale nie oznacza to, że zwalnia tempa. Właśnie promuje swój nowy singiel.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ewa Farna w show-biznesie obecna jest już od lat. Na scenie stanęła już jako nastolatka. W wieku trzynastu lat wydała solową płytę i z powodzeniem zdobyła sławę, zarówno w Polsce, jak i Czechach, gdzie na co dzień mieszka z mężem Martinem Chobtem, który tworzył z nią zespół. Cztery lata temu małżeństwo kupiło piękną willę nieopodal Pragi, a w 2019 roku powitali na świat pierwsze dziecko, syna Artura.  

Ewa Farna długo nie potwierdzała informacji o drugiej ciąży. Dopiero kiedy jej brzuszek stał się znacznie widoczny, piosenkarka pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka. Gwiazda wkrótce urodzi, a jej harmonogram jest wypełniony po brzegi występami. Farna w ostatniej fazie ciąży wygląda kwitnąco. Czuje się świetnie, dlatego bez problemu może oddać się promocji nowej płyty oraz... porządkom domowym.

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Ewa Farna tańczy z odkurzaczem śpiewając nowy singiel. To się nazywa promocja! 

Piosenkarka właśnie wydała nową płytę "Umami". Album zawiera między innymi piosenkę "Na Skróty", która ma swoją premierę pod koniec stycznia. Ewa zaprezentowała w mediach społecznościowych fragment utworu i pokazała, jak tańczy do piosenki. Występuje w czerwonym dresie, z widocznym ciążowym brzuszkiem, na uszach ma czerwone słuchawki, a na nosie modne okulary. Boso tańczy w salonie, a jej jedyny rekwizyt to bezprzewodowy odkurzacz. Farna używa domowego sprzętu jako mikrofonu, sztangi, a przy okazji sprząta.

 

Ewa Farna w nowym wizerunku. Fani nie kryli zachwytu nad jej lookiemFarna olśniewa w ciąży. Postawiła na krwistą czerwień w stylizacji. Nie można od niej oderwać wzroku!

Trzeba przyznać, że energia ją rozpiera.

Więcej o: