Tak mieszka Ewa Farna. Sama stworzyła sobie stylowy kącik na poddaszu. Ma też wielki salon z widokiem na ogród

Ewa Farna niedawno chwaliła się wyremontowanym pokojem na poddaszu, który zyskał niepowtarzalny klimat. Sprawdziliśmy, jak prezentują się inne części domu wokalistki.

Więcej tekstów dotyczących domów gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Cztery lata temu Ewa Farna wraz z mężem kupiła nieruchomość we wsi Všenory. Dwupiętrowa posiadłość znajduje się nieopodal czeskiej Pragi. Ekskluzywny dom miał kosztować 20 milionów koron, co w przeliczeniu daje ponad trzy miliony złotych. Nie wiadomo co prawda, czy zdjęcia, które pojawiają się na Instagramie wokalistki pochodzą właśnie z tego lokum, ale trzeba przyznać - są urządzone stylowo i z gustem.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Jak mieszka Ewa Farna? Zdjęcia domu

Ewa Farna w 2020 roku podjęła decyzję, że chce przekształcić swój pokój na poddaszu w stylowy zakątek do jej użytku. W sieci pochwaliła się, jak zmieniło się miejsce w jej domu, które dotąd służyło za składzik. Pojawiły się w nim stylowe meble i dodatki, które sprawiły, że Ewa mogła w nim zarówno leżakować, jak i szykować się na wielkie wyjścia. Nie brakuje tam nowoczesnych elementów, takich jak toaletka z lustrem, roślin we wzorzystych doniczkach i kolorowych świeczek. 

 
 
 

Artystka ma też piękny salon - widzimy co prawda fragment, ale ogromne okna z widokiem na ogród sprawiają, że każdy mebel wyglądałby w tym wnętrzu stylowo. 

 

Farna narzekała, że przez pandemię nie może nigdzie wyjechać, dlatego mąż zdecydował się stworzyć dla niej przestrzeń do odpoczynku. W salonie postawił leżak, a na ogromnym telewizorze odpalił wakacyjny teledyski.

 

Widać, że mieszkanie piosenkarki jest jasne - chodzi tutaj zarówno o parapety w odcieniu bladego brązu, jak i kremowe ściany i duże okna. 

 

Więcej zdjęć domu wokalistki znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.