Karolina Pisarek spełniła swoje marzenie. Sporo ją to kosztowało, a inspirację znalazła w... grze komputerowej

Karolina Pisarek słynie z "Top Model" i swojej dumy z zarobienia dużych pieniędzy w krótkim czasie. Modelka nie omieszkała pochwalić się nowym, bardzo drogim prezentem od samej siebie. W jej garażu zaparkowało nowiutkie Audi "zielona żaba" R8.

Więcej o prezentach polskich gwiazd przeczytasz w gazeta.pl 

Zobacz wideo Karolina Pisarek wybrała się na wakacje z narzeczonym i popularnymi influencerami. Pokazała apartament prezydencki

Karolina Pisarek jest jedną z tych dziewczyn z programu TVN "Top Model", która faktycznie pracuje w zawodzie. I choć nie wygrała piątej edycji programu, to może pochwalić się wieloma kontraktami w Polsce i za granicą. Jej ciężka praca zaowocowała w wielkich pieniądzach - w wielu walutach, przez co nie wie, kiedy zarobiła pierwszy milion. Tak o dorobku mówi w podcaście dla Żurnalisty. Karolina również nastawiona jest na spełnianie marzeń, stąd zakup nowego auta - Audi R8 - wartego prawie milion złotych w podstawowej wersji.

Nowa zabawka Karoliny Pisarek 

Jedni marzą urlopie, a Karolina Pisarek o Audi R8. A jak wiadomo, marzenia trzeba spełniać. Modelka tak zrobiła. Zakup takiego cacka to owoc determinacji, pracowitości, wytrwałości i cierpliwości, jak twierdzi na Instagramie. Co zabawne 24-latka postanowiła kupić ten samochód przez grę komputerową. 

Jako mała dziewczynka, grająca w gry komputerowe z kuzynami zazwyczaj były to gry takie jak np. Need for Speed. Zawsze wybierałam jeden model auta- była to R8. To właśnie o niej marzyłam, jako o moim samochodzie.

pisarek i jej nowe autopisarek i jej nowe auto ig

Robert i Anna LewandowscyLewandowski rzadko mówi o żonie. Teraz zdradził, co robi Anna, gdy jest zły

Pisarek w opisie pod filmikiem z rozpakowywania prezentu przedświątecznego nie zapomniała dodać zdania motywacyjnego:

Pamiętajcie, żeby budować schody z rzucanych wam kłód pod nogi. Nagroda przyjdzie - nie od razu... ale przyjdzie!
 

Od strony modelki zawsze dowiadujemy się o drogich inwestycjach. Tak jak auto za milion złotych, tak i o loftcie w Warszawie mało nie kosztował. Ciekawe czym kolejnym zaskoczy nas Karolina. Być może prezentem na zbliżającym się ślubie. Pamiętajcie, ciężka praca popłaca.

Żora korolyov. Michał MalitowskiMichał Malitowski ciepło wspomina Żorę Korolyov. "Czułem się zawsze zauważony"

Więcej o: