Jane Seymour z "Dr Quinn" w nietypowej kreacji na ślubie syna. Miała na sobie tradycyjną koreańską suknię

Jane Seymour znana z roli Dr Quinn pojawiła się na ślubie jednego z synów. Aktorka włożyła tradycyjną stylizację.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Jane Seymour po wcieleniu się w tytułową postać w serialu "Doktor Quinn", stała się ulubienicą widzów. Wykształcona i dobra lekarka natychmiast zaskarbiła sobie ich sympatię. Choć od emisji serialu minęło wiele lat, fani nadal chętnie śledzą losy aktorki. A wiedzie jej się dostatnio. Ma czworo dzieci i niedawno opublikowała zdjęcia ze ślubu jednego z nich.

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Sypialnie gwiazd Anna Bardowska pokazała sypialnię. Łóżko eleganckie, podobne ma Rozenek

Jane Seymour na ślubie syna. Miała na sobie tradycyjną koreańską kreację

Syn Jane Seymour, Kristopher, ożenił się z piękną Koreanką o imieniu Miso. Gwiazda pokazała kilka kadrów z uroczystości.

Ślub Krisa i Miso to było naprawdę magiczne przeżycie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy go bezpiecznie zorganizować na przewiewnym podwórku. Jej rodzice po raz pierwszy w życiu przyjechali do USA i zapoznali nas ze swoją piękną koreańską kulturą. Bardzo się cieszę, że nasza rodzina powiększyła się o Miso i jej wspaniałych krewnych - napisała Seymour.

Jane Seymour włożyła na tę okazję tradycyjny koreański strój, który otrzymała od rodziców synowej.

Piękna sukienka, którą mam na sobie, nazywa się hanbok. Została zrobiona na zamówienie i podarowana mi przez rodziców Miso na ślub - dodała.

Jane SeymourJane Seymour Instagram

Wacław Warchoł, Grzegorz Warchoł Ojciec serialowego brata "BrzydUli" miał być Ferdkiem Kiepskim

Aktorka w lutym 2022 roku skończy 71 lat i wciąż wygląda zachwycająco. Zapewnia, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a sekretem jej urody są pilates i warzywa z własnego ekologicznego ogródka. Aktorka przyznała się jednak, że kilka lat temu przeszła zabieg powiększenia piersi, o czym poinformowała w jednym z wywiadów. 

Więcej o: