To koniec. Julia Kamińska po 12 latach rozstała się z Piotrem Jaskiem! "Zmagają się z poważnym kryzysem"

"Na Żywo" donosi, że Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już parą. Jak się okazało, 12 lat wspólnego życia przekreślił... brak czasu.

Więcej ciekawych tekstów dotyczących życia prywatnego gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Julia Kamińska od lat pracowała przy "BrzydUli" razem z ukochanym, scenarzystą Piotrem Jaskiem. Choć wydawało się, że prywatnie i zawodowo układa im się świetnie, okazało się, że właśnie się rozstali. Aktorka wyprowadziła się już z mieszkania byłego partnera. 

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

To koniec. Julia Kamińska po 12 latach rozstała się z Piotrem Jaskiem! "Zmagają się z poważnym kryzysem"

Informacje przekazał tygodnik "Na Żywo". Podobno powodem rozstania były obowiązki zawodowe obojga, które sprawiały, że Julia Kamińska i Piotr Jasek mijali się w biegu i nie mieli dla siebie czasu. Znajomy pary twierdzi, że to właśnie to był główny powód trudnej, ale właściwej dla nich decyzji. 

Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę - wyjawia znajomy artystów w "Na Żywo".

Choć informator tygodnika twierdzi, że chodzi o kryzys, to jednocześnie sugeruje, że problem jest o wiele poważniejszy, bo doszło do wyprowadzki Julii z mieszkania ukochanego.

Byli partnerzy chronią prywatności i, choć tworzyli związek od 12 lat, w zasadzie nic o łączącej ich relacji nie wiadomo - dlatego tym razem zapewne również nie doczekamy się komentarza na ten temat. Skontaktowaliśmy się z aktorką w celu potwierdzenia informacji tygodnika, jednak na ten moment nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Lubiliście ich jako parę?

Zobacz też: Powstanie kolejny sezon serialu "BrzydUla". Co dalej z Ulą i Markiem? Scenarzysta odpowiada

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.