Julia Kamińska niezbyt często pozuje z partnerem. Zrobiła mu zdjęcie na tarasie. Pracowali nad scenariuszem do "BrzydUli"

Julia Kamińska nie odpoczywa nawet w piątek. Późnym wieczorem pracowała z ukochanym nad scenariuszem do "BrzydUli". Piotr Jasek bardzo skupiony.

Julia Kamińska już niedługo znów będzie jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Na antenę TVN-u wraca bowiem uwielbiany przez widzów serial, "BrzydUla". Będzie to oczywiście kontynuacja produkcji, która skradła serca Polaków ponad dekadę temu. Przygody Urszuli Cieplak, która przeprowadziła się z małego miasteczka do Warszawy i rozpoczęła pracę w domu mody, znów nabiorą tempa. Prace na planie trwają, a scenarzyści główkują, czym zainteresować widzów. Jednym z nich jest bowiem partner gwiazdy, Piotr Jasek. Julia pokazała, jak ukochany pracuje po godzinach. 

Zobacz wideo Ekipa "BrzydUli" wróciła na plan. Ile może zdradzić Julia Kamińska?

Julia Kamińska pozuje z partnerem na tarasie

Piątkowy wieczór Julia i Piotr spędzili na tarasie swojego mieszkania w Warszawie. Para zapaliła sobie świeczkę i pracowała nad scenariuszem do "BrzydUli".

Piotr JasekPiotr Jasek screen Instagram / @_julia_kaminska_

Choć to nie pierwszy raz, kiedy Kamińska pokazuje w mediach partnera, trzeba przyznać, że robi to bardzo rzadko. Aktorka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, a swego czasu sama nawet dobrowolnie zrezygnowała z pracy w show-biznesie. Z Piotrem Jaskiem związana jest jednak od ponad jedenastu lat. Kiedy ich związek wyszedł na jaw, wiele osób zarzucało im, że nie mają przed sobą przyszłości. Internauci problem widzieli w różnicy wieku (Julia ma bowiem 33 lata, a Piotr 53). Oni jednak nie przejmowali się tymi opiniami i dziś są bardzo szczęśliwi. Dzielą ze sobą nie tylko życie prywatne, ale dopełniają się również w pracy.

ZOBACZ TEŻ: Julia Kamińska gościła w "DDTVN". Postawiła na zielony zestaw i torbę za kilka tysięcy złotych. Świetne zestawienie!