Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę. Pełen tęsknoty post zamieściła na Instagramie

Dzień Wszystkich Świętych przywołuje wspomnienia o bliskich, których straciliśmy. Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, również przeżywa chwile zadumy i tęsknoty.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Anna Przybylska zjednała sobie Polaków dzięki oryginalnej urodzie i nietuzinkowej osobowości. Pamięć o artystce jest ciągle żywa dzięki jej rolom, fanom oraz dzieciom, a szczególnie Oliwi Bieniuk, która poszła w ślady mamy i próbuje swoich sił w show-biznesie. W tym roku od śmierci Przybylskiej minęło już siedem lat, a przy okazji dnia Wszystkich Świętych wracają wspomnienia. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! „Jestem zła"

Siostra Anny Przybylskiej wspomina aktorkę. Opublikowała post pełen tęsknoty

Anna Przybylska zmarła na nowotwór trzustki w 2014 roku. Aktorka została pochowana na cmentarzu w Gdyni, gdzie odwiedzają ją wierni fani oraz rodzina, w tym również jej siostra, Agnieszka Kubera. 5 października kobieta opublikowała na Instagramie zdjęcie pomnika  i opisała je: "Tak niewiele, a jak wiele...". Dodała też łacińskie "gratias tibi", co w języku polskim oznacza "bardzo dziękuję".

Przed dniem Wszystkich Świętych Kubera znów wspomniała Annę Przybylską. Zamieściła na InstaStories zdjęcie, na którym widać na nim tafle wody. Siostra aktorki opisała fotografię: "Ania…". 

Siostra wspomina Annę PrzybylskąSiostra wspomina Annę Przybylską agulka2002/Instagram

Nie tylko Kubera w ostatnim czasie wspomniała aktorkę. Jakiś czas temu, przy okazji siódmej rocznicy jej śmierci, dotąd niewidziane zdjęcie z Anną Przybylską opublikowała jej była menadżerka, Małgorzata Rudowska.

 

Pamięć o Przybylskiej pielęgnuje też Jarosław Bieniuk. Były piłkarz pokazał ostatnio, jak wygląda jego salon. W pomieszczeniu można było zauważyć wiele pamiątek po zmarłej aktorce. Na półce pod telewizorem znajduje się  cała masę oprawionych, rodzinnych zdjęć z Anną Przybylską w roli głównej. Nie brakuje również fotografii z wakacji czy ujęć z najstarszą córką pary - Oliwią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.