Mąż Sochy jest inżynierem, a Torbicka poznała ukochanego w gabinecie lekarskim. Nieznani partnerzy gwiazd wspierają swoje kobiety

Z okazji Dnia Chłopaka przypominamy nieco mniej znanych partnerów gwiazd polskiego show-biznesu. Tych mężczyzn nie interesuje popularność.

Części par polskiego show-biznesu z powodzeniem udało się wyłamać z tradycyjnego schematu tworzenia rodziny. Przypominamy znane związki, w których to kobiety robią oszałamiającą karierę. Ich partnerzy w tym czasie nie wychodzą z cienia - wspierają swoje kobiety bez blasku fleszy. O kim mowa?

Danuta Stenka i Janusz Grzelak

Stenka od 30 lat związana jest z jednym mężczyzną. Janusz Grzelak miał przed sobą karierę aktorską, ale kiedy o jego żonie zrobiło się głośno za sprawą angażu do Teatru Dramatycznego, ten postanowił zmienić zawód. Od wielu lat zajmuje się doradztwem finansowym i, jak sam przyznaje, nie czuje, że jest w cieniu swojej żony. Para wychowuje dwie córki: Paulinę i Wiktorię.

Danuta Stenka i jej mąż Janusz GrzelakDanuta Stenka i jej mąż Janusz Grzelak WBF

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski

Mąż Sochy, Krzysztof Wiśniewski, jest jej młodzieńczą miłością. Para poznała się na wakacjach w Darłówku, kiedy kobieta miała zaledwie 16 lat. Parter artystki ukończył Politechnikę i od kilku lat robi karierę jako inżynier. Małgorzata i Krzysztof pobrali się w 2008 roku. Wspólnie wychowują troje dzieci: Zosię, Basię i Stanisława.

Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem WiśniewskimMałgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim Kapif

Joanna Moro i Mirosław Szpilewski

Podobnie jak Krzysztof Wiśniewski, mąż Joanny Moro jest inżynierem. Para poznała się w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, a połączyły ich wspólne korzenie, bowiem oboje pochodzą z Wilna. Rok po pierwszym poznaniu stanęli na ślubnym kobiercu, niebawem zostali rodzicami Mikołaja, Jeremiego i Ewy.

Joanna Moro z mężemJoanna Moro z mężem AKPA

Anna Guzik i Wojciech Tylka

Anna Guzik niezwykle uważa, by szczegóły z jej życia prywatnego nie przedostały się do mediów. Artystka w 2013 roku poślubiła Wojciecha Tylkę, o którym nie wiadomo zbyt wiele. Artystka w wywiadach podkreślała jednak, że wybranka poznała podczas kursu jazdy na snowbordzie. Podobno mężczyzna jest góralem z krwi i kości!

Anna Guzik z mężemAnna Guzik z mężem Instagram/wojtek_t_

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Dziennikarka poznała swojego przyszłego męża podczas rutynowych badań przed rozpoczęciem kursu prawa jazdy. Kardiolog od razu wpadł w oko pięknej blondynce i tak para jest ze sobą już od ponad 35 lat. Torbicka wielokrotnie pozuje u boku męża Adama na branżowych imprezach. Wyglądają na niezwykle zgrany duet!

Grażyna Torbicka z mężemGrażyna Torbicka z mężem KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.