Małgorzata Socha pobiegła w maratonie. Jest zdjęcie z synem. Ona w wersji naturalnej. Jeszcze piękniejsza niż w makijażu

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z medalem. Gwiazda wzięła udział w "biegu na piątkę" organizowanym przy okazji warszawskiego maratonu.

W niedzielę w Warszawie odbył się maraton. Przy okazji zorganizowany został krótkodystansowy tzw. "bieg na piątkę", którego trasa, zgodnie z nazwą wynosiła pięć kilometrów. Okazuje się, że wzięła w nim udział Małgorzata Socha. Aktorka opublikowała galerię zdjęć z wydarzenia.

Małgorzata Socha pochwaliła się medalem

Małgorzata Socha aktywnie działa w social mediach. Artystka na swoim profilu dzieli się zarówno kadrami z życia prywatnego jak i zawodowego. Jej konto śledzi milion obserwatorów. Teraz pokazała galerię zdjęć, które są relacją z udziału aktorki w biegu na pięć kilometrów. Socha nie biegła sama, przez cały bieg pchała wózek, w którym jechał jej synek. Na jednym ze zdjęć pozuje z medalem a na jej twarzy widzimy szeroki uśmiech. W opisie pod postem Małgosia zdradziła w jakim czasie dystans przebiegł najlepszy biegacz. Przyznała, że ona biegła co najmniej dwa razy wolniej. Ile to było dokładnie? Możemy się tylko domyślać.

Najlepszy biegacz pobiegł z czasem 14 min 46 sekund. A jeśli pytacie o mój - drugie tyle z małym okładem.
 

W komentarzach od razu posypały się gratulacje. Obserwatorzy pocieszają Sochę, że czas biegu wcale nie jest ważny. Liczy się jej udział w imprezie.

Czad! Brawo Małgosia. 
To i tak sukces. Gratulacje!
Ale pobiegłaś. I to się liczy.
Gratulacje. Miejsce i wynik nieważny, sam start to już duży sukces.

Zauważmy, że Małgorzata na wszystkich zdjęciach pozuje bez makijażu. Jej twarz zdobi szeroki uśmiech. Nie da się ukryć, że Socha promienieje. Aktywność fizyczna zdecydowanie służy aktorce.

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.