Joanna Jarmołowicz o relacjach z Królikowskimi. Jak ocenia przyszłą teściową? Ostrowska-Królikowska może być w lekkim szoku [EXCLUSIVE]

Joanna Jarmołowicz w rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała o stosunkach, jakie ma z mamą swojego partnera, czyli Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Wypowiedziała się o aktorce z szacunkiem. Padło też pytanie o Antka Królikowskiego.

Joanna Jarmołowicz od kilku lat związana jest z Janem Królikowskim, czyli synem zmarłego Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Ich rodzina to jeden z największych aktorskich klanów w polskim show-biznesie. Dwa lata temu powiększyła się o nowego członka, Joanna urodziła syna Józefa. Teraz nasz reporter nawiązał do tego, jakie ma relacje z przyszłą teściową.

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub

Joanna Jarmołowicz o relacjach z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską

Jarmołowicz znana jest z takich produkcji jak "Planeta Singli" czy "Na noże". Aktualnie pojawia się w nowym serialu "Receptura". Nasz reporter zapytał ją, czy z racji tego, że mama jej partnera jest aktorką, Joanna pyta czasami o radę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

Jak mam problem, to nie ma problemu. Mamy świetny kontakt, więc zawsze mogę zapytać i zawsze jak coś zrobię, to chętnie jej pokażę. I wiem, że zawsze powie mi prawdę - to na pewno - powiedziała ze szczerością.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin ŁopuckiSkrzynecka na komunii Alikii. Obok niej siostra. To 25-letnia córka Łopuckiego

Padło też pytanie, czy ocenia ją Antek Królikowski. Nasz reporter próbował dowiedzieć się, czy jest wobec niej bardziej surowy.

To nie mnie oceniać - stwierdziła.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowscy na randce. Anna daje buziaki, Robert zarzuca dłoń na jej ramieniu

Joanna jest świadoma, że rodzina jej ukochanego wzbudza zainteresowanie, jednak ona stara się nie czytać artykułów na ich temat. Nie ukrywa ponadto, że cieszy się, że na nich trafiła. "Są wyjątkowi i dużo razem przeżyliśmy" - podkreśliła. W ostatnim czasie wiele się zmieniło w ich rodzinnym życiu. W lutym 2020 roku zmarł Paweł Królikowski, w tym roku odbyły się u nich aż dwa wesela. Antek poślubił Joannę Opozdę, a jego młodsza siostra, Julia, wyszła za maratończyka, Jakuba Nowaka.

Więcej o: