Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub. Są pierwsze zdjęcia aktorki w sukni ślubnej! Panna młoda niezbyt uśmiechnięta

Nadszedł ważny dzień dla Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Para wzięła ślub, a na chwilę przed ceremonią pojawiły się ich pierwsze zdjęcia w ślubnych strojach.

O ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego mówiło się od dłuższego czasu, choć para milczała do samego końca. Teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia pary młodej!

Antoni Królikowski, Joanna OpozdaKrólikowski zdradził, kiedy ożeni się z Opozdą. Opis dwuznaczny? Chyba potwierdził plotki

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub - są pierwsze zdjęcia

Nadszedł ten dzień. Joanna Opozda i Antek Królikowski na datę swojego ślubu wybrali 7 sierpnia. Ceremonia odbyła się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Paparazzi od kilku godzin czekali tam na gości, a przede wszystkim na parę młodą. Są pierwsze zdjęcia zakochanych!

Joanna Opozda postawiła dość skromną i klasyczną suknię w białym kolorze. Zdobiona góra na ramiączkach jest zdobiona i mocno wycięta. Rozcięcie sięga aż do pasa. Dół kreacji jest bardzo prosty i zakończony długim trenem. Na głowie aktorki nie zabrakło welonu. Pan młody, czyli Antek Królikowski, również postawił na klasykę. Wybrał czarny garnitur zaprojektowany przez Rodrigo De La Garza oraz buty i muszkę w tym samym kolorze. Zobaczcie zdjęcia pary w galerii poniżej!

Joanna Opozda i Antek Królikowski - związek

Joanna Opozda i Antek Królikowski szybko stali się jedną z gorętszych par w polskim show-biznesie. Nagle rozstali się, a po kilku miesiącach rozłąki ogłosili, że znów są razem. Wkrótce po tym, jak aktorka i aktor zeszli się ze sobą, pojawiły się doniesienia o ich zaręczynach, a następnie zobaczyliśmy zdjęcia z wieczoru panieńskiego Joanny Opozdy. Od czasu wieści o zaręczynach nie trzeba było czekać na kolejne informacje. Media zaczęły rozpisywać się o ślubie i weselu.

Antoni Królikowski, Kasia Sawczuk, Julia WieniawaAntek Królikowski już po ślubie z Opozdą. Pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Więcej o: