Antek Królikowski już po ślubie. Jego wybranką została Joanna Opozda. Pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Antek Królikowski jest już szczęśliwym mężem Joanny Opozdy. W przeszłości jednak cieszył się sporym powodzeniem. Młody aktor ma za sobą wiele związków, mniej i bardziej medialnych. Pamiętacie je?

Antek Królikowski nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Aktor chyba nie przepada za byciem singlem i szybko po jednym rozstaniu lokuje swoje uczucia w kolejnej partnerce. Postanowiliśmy zatem przypomnieć jego wszystkie związki. Jest ich całkiem sporo.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Wszystkie partnerki Antka Królikowskiego

1. Pierwszą dziewczyną, z którą aktor pokazał się publicznie była Laura Breszka. Para spotykała się w 2012 roku i byli razem przez dwa lata. Związek nie był łatwy dla młodego, spragnionego życia aktora. Laura miała dziecko z poprzedniego związku i szukała poważnej relacji. 

Antoni Królikowski, Laura BreszkaAntoni Królikowski, Laura Breszka eastnews

2. Po rozstaniu z Laurą Antek nie czekał długo. Zaraz związał się z Samuelą Górską, uczestniczką czwartej edycji programu "Top Model". Jednak ich relacja równie szybko się zakończyła. Do dziś nie są znane powody.

Antoni Królikowski, Samuela GórskaAntoni Królikowski, Samuela Górska kapif

Samuela Górska, Rafał TorkowskiUczestnicy "Top model" się zaręczyli: Powiedziała "tak". Mamy zdjęcie pierścionka

3. W 2014 roku związał się także z Joanną Jarmołowicz, aktorką, która obecnie związana jest z jego bratem, Janem Królikowskim. Paparazzi przyłapało ich wielokrotnie na wydarzeniach show-biznesowych, ale gdy do mediów trafiła informacja, że Joanna spodziewa się dziecka z bratem Antka, aktor szybko wyznał, że byli bardziej przyjaciółmi niż parą.

4. W 2015 roku Antek rozpoczął swój związek z Kasią Sawczuk. Była to jedna z najbardziej burzliwych relacji aktora. Antek i Kasia tworzyli parę niecałe dwa lata, ale według informatorów związek rozpadł się z powodu niewierności. 

Antoni Królikowski, Kasia SawczukAntoni Królikowski, Kasia Sawczuk kapif

5. Po związku z Kasią Antek również długo nie szukał kolejnej wybranki. W 2017 roku zaczął spotykać się z Julią Wieniawą, z która tworzyli jedną z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu. Niestety relacja nie przetrwała z powodu "innych oczekiwań od życia". Julia i Antek zakończyli związek w przyjaźni.

Julia Wieniawa, Antoni KrólikowskiJulia Wieniawa, Antoni Królikowski KAPIF.pl

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiJulia Wieniawa wymownie komentuje związek z Nikodemem. Nie jest już singielką?

6. Tuż po Julii Antek zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską, dziewczyną, która nie była związana z show-biznesem. Na początku bardzo ukrywali relacje, jednak z czasem zaczęli pojawiać się na czerwonych dywanach. Ich związek także trwał około dwóch lat. Do dziś przyczyny rozstania nie są znane.

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną AKPA

7. Ostatnią wybranką Antoniego Królikowskiego stała się Joanna Opozda. Jednak tuż po świętach Bożego Narodzenia Joasia wyznała, że przestała spotykać się z aktorem. Ich związek trwał zaledwie parę miesięcy i choć na chwilę poszli w inne strony, ich drogi znowu się połączyły. Para zaręczyła się, a w ostatnią sobotę powiedziała sobie sakramentalne "tak".

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda, Antek Królikowski KAPiF

Więcej o: