Skrzynecka na komunii Alikii. Obok niej starsza siostra. To 25-letnia córka Łopuckiego. "Jak one pięknie kwitną"

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się w sieci zdjęciami z komunii córki. Trudno uwierzyć, że Alikia Ilia jest już taka duża.

Wielu z nas zapewne pamięta moment, w którym okazało się, że Katarzyna Skrzynecka urodziła córkę. Głośno było wówczas na temat nietypowego imienia dziewczyny - Alikia Ilia. Trudno uwierzyć, że ma już dziesięć lat i w ten weekend miała swoją pierwszą komunię świętą. Zdjęcie rodzinne pojawiło się na profilu aktorki. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna SkrzyneckaSkrzynecka retuszowała swoje ciało? Tak twierdzili fani. Znów pozuje w sukience ze zdjęcia

Katarzyna Skrzynecka na komunii córki

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami. Na jednej z fotografii zauważyć mogliśmy ją, Marcina Łopuckiego, Alikię i jeszcze jedną dziewczynę. Jak się okazało, to starsza córka męża aktorki. Paula, bo tak ma na imię 25-latka, jest dzieckiem z poprzedniego związku Marcina Łopuckiego. Cała czwórka pozowała na komunijnych zdjęciach. Skrzynecka przyznała, że uroczystość córki przywołała w niej liczne wspomnienia. 

 
Maj we wrześniu. To była piękna, uroczysta i rodzinna sobota. Jak ten czas leci, jak te córeczki pięknie kwitną. Jak wiosenne kwiatuszki...

Skrzynecka wspomniała, że jej mama zmarła, ale patrzy na komunię wnuczki z góry. 

Jakbym to przeżywała niemal wczoraj, gdy moja mama upinała mi włosy, rumianki i welonik do komunii. Teraz na pewno cieszyła się i świętowała z nami z nieba - napisała Skrzynecka.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka miała przygodę na lotnisku. "Zwariowałam ze śmiechu"

Aktorka zdecydowała się na skromną stylizację - założyła na tę okazję pudrową sukienkę i beżowe buty. Łopucki miał na sobie granatową marynarkę, a Alikia Ilia - białą sukienkę sięgającą łydek. 

Zobacz też: Koroniewska dostała obrzydliwą wiadomość od internautki. Jej odpowiedź adekwatna, ale to Skrzynecka znokautowała autorkę hejtu

Więcej o: