Julia Kamińska w bardzo intymnej pozie. Bielizna i sam sweter? Do tej pory nie dodawała takich zdjęć. Socha zachwycona

Julia Kamińska zaprezentowała się w dość odważnej odsłonie. Taki widok na Instagramie aktorki "BrzydUli" to rzadkość.

Celebrytki przyzwyczaiły nas do tego, że na ich instagramowych profilach pojawiają się zdjęcia z profesjonalnych sesji. Często "artyzm" takich fotografii podkręcany jest czarno-białą kolorystyką i wymyślnymi, eksponującymi ciało pozami. Na odważne kadry zdecydowała się teraz Julia Kamińska. Efekt? Koleżanki z branży są zachwycone. 

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie "tak"!

Julia Kamińska w intymnej pozie. Małgorzata Socha komentuje: Ogień!

Aktorka znana z "BrzydUli" stanęła przed fotografem w dość ubogiej, ale wcale nie takiej skromnej stylizacji. Odziana w bieliznę Kamińska zapozowała przed obiektywem aparatu, trzymając w ręce szklaną butelkę. Ciało przysłoniła jedynie spadającym z ramion swetrem.

Kadr zrobił wrażenie nie tylko na fanach celebrytki, ale również na jej znanych koleżankach. Zarówno Małgorzata Socha, jak i Joanna Opozda wyraziły swój zachwyt w komentarzach, dodając emotikony w kształcie płomienia. 

 
Genialna sesja. Piękna ty!
Szalenie zmysłowo.
Piękne, artystyczne zdjęcie. Bogini!
Wow, Julka. Świetnie wyglądasz. Masz piękne nogi - komplementowali internauci.

Kamińska publikowała wcześniej wiele zdjęć autorstwa profesjonalnych fotografów. Niektóre z nich również były zachowane w czarno-białej kolorystyce i uwydatniały wdzięki aktorki. Tym razem jednak Julia pokazała znacznie więcej niż zazwyczaj. To całkowite przeciwieństwo granej przez nią Uli Cieplak z "BrzydUli". 

Zobaczcie, co nowego czeka nas we wspomnianym serialu. Już niedługo pojawi się w nim... drugi Marek. Wiemy, kto wcieli się w kolejnego przystojniaka. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.