"BrzydUla". Wiemy, kto wcieli się w postać Marka 2. W "Planecie Singli" uwiódł samą Danutę Stenkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Odkrywamy karty przed widzami "BrzydUli". Oto, kto wcieli się w postać Marka 2. Kinomaniacy znają go m.in. z "Planety Singli".

Takiego zwrotu akcji widzowie "BrzydUli" pewnie się nie spodziewali. W serialu rozkręcą się ciekawe wątki i pojawią nowi bohaterowie. Jednym z nich będzie Marek (nazwijmy go Marek 2), który namiesza w życiu Dobrzańskich. Mężczyzna pojawi się, gdy Marek 1 wyjedzie do Włoch i przestanie kontaktować się z rodziną. Kto wcieli się w tajemniczą postać?

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

'Taniec z Gwiazdami'To oni kiedyś królowali w "Tańcu z Gwiazdami": Piotrowska, Czarnecki, Kajak i inni

"BrzydUla". Wiemy, kto wcieli się w postać Marka 2. Znacie go z "Planety Singli"

W finale 175. odcinka widzowie poznają nowego bohatera "BrzydUli" - Marka Dobrowolskiego. Jak ustalił Plotek, w postać wcieli się Aleksandar Milićević. Szerszej publiczności aktor dał się poznać w drugiej oraz trzeciej części "Planety Singli", w której rozkochał w sobie samą Danutę Stenkę. 

Marek 2 już w pierwszej chwili zaliczy wpadkę, myląc Ulę z Pauliną, z którą umówił się na rozmowę o pracę. Nowy bohater jest doświadczonym PR-owcem, a na dodatek okaże się lekiem na cały czarny PR, który po pokazie kolekcji rozwodowej Miro i Sławo dopadł firmę Febo&Dobrzański. Marek 2 zachwyci profesjonalizmem oraz osobowością. Podbije serca wszystkich z wyjątkiem Marka 1, który zacznie widzieć w nim rywala. Czy słusznie?

Stella i Ania z 'Love Island'"LI". Ania ujawniła powód końca przyjaźni ze Stellą. Wcześniej była inna wersja

Powrót na antenę serialu "BrzydUla" okazał się wielkim hitem. Losy rodziny Dobrzańskich i ich serialowych przyjaciół przyciągają przed telewizory setki tysięcy fanów, którzy z zaciekawieniem czekają na wielki finał sezonu.  

Widzowie, dzięki którym produkcja zwyciężyła w tym roku w kategorii najlepszy serial i otrzymała  statuetkę Telekamery Tele Tygodnia 2021, będą mogli oglądać "BrzydUlę" jeszcze tylko jesienią oraz być może w pierwszym półroczu przyszłego roku. Później - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - serial zniknie z anteny na dobre.

Więcej o: