Zamachowski opowiedział o swoim pierwszym małżeństwie. Zdradził, dlaczego się rozwiódł

Zbigniew Zamachowski przed laty poślubił swoją pierwszą żonę, Annę Komornicką. Teraz wspomina kobietę w biograficznej książce "Zbyszek przez przypadki".

Zbigniew Zamachowski był żonaty trzykrotnie. Zdecydowanie najbardziej medialne było jego ostatnie małżeństwo, z Aleksandrą Justą stworzył pozornie stabilny związek, niewiele natomiast wiemy o jego pierwszej żonie. Anna Komornicka pojawiła się we wspomnieniach aktora w książce "Zbyszek przez przypadki". Artysta mówił o swojej pierwszej wybrance w niezwykle ciepłych i serdecznych słowach.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"

Zbigniew Zamachowski o pierwszej żonie: Jest niezwykłą kobietą

Kiedy Anna Komornicka spotkała Zbigniewa Zamachowskiego, była właścicielką agencji aktorskiej. Aktorzy poznali się na imprezie u znajomych i natychmiast między nimi zaiskrzyło. Młodsza o dziewięć lat Komornicka zauroczyła Zamachowskiego, niestety, w kolejnych etapach ich związku różnica wieku coraz bardziej poróżniała parę. Po trzech latach od ślubu Zamachowski i Komornicka zdecydowali się na rozwód. Uniknęli jednak przepychanek i kłótni w sądzie, po latach artysta zaznacza, że z Anną rozstał się w koleżeńskich relacjach.

Wszystko, co wydarzyło się w naszym wspólnym życiu, było wyjątkowe. Ania jest niezwykłą kobietą, ale ja niestety nie miałem wówczas poczucia, że wytrwamy do emerytury i spoczniemy w jednym grobie. Nasze światy gdzieś się rozjechały. Jestem bardzo wdzięczny Ani, że potrafiliśmy rozstać się z klasą. Dziękuję jej za to. Tym bardziej że mnie to rozstanie ułatwiło spotkanie z Olą i wielkie uczucie, które notabene zaczęło się w teatrze.

Anna Komornicka nadal prowadzi dobrze prosperującą Agencję Aktorską PASSA. Jest również menadżerką Magdy Femme.

Więcej o: