Zbigniewa Zamachowskiego dopadła szara rzeczywistość. Teraz docenił byłą żonę. "Nie potrafi załatwiać spraw przez internet"

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się w marcu tego roku. Okazuje się, że piętno tej rozłąki ciąży nad aktorem. Ma problem z wykonywaniem obowiązków, którymi dotychczas zajmowała się Monika.

W marcu w mediach pojawiła się informacja, że Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson postanowili się rozstać. Aktor związał się z Gabrielą Muskałą, a dziennikarka od kilku miesięcy jest w związku z Konradem Wojterkowskim. Okazuje się, że rozstanie zmusiło artystę do wykonywania codziennych obowiązków, z którymi, wyręczany przez lata Zamachowski, kiepsko sobie radzi. 

Gabriela Muskała, Zbigniew ZamachowskiZamachowski i Muskała przestali się ukrywać. Pod osłoną nocy zmierzają do domu aktora

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Zbigniew Zamachowski nie radzi sobie z codziennymi sprawami

Monika Richardson kilkukrotnie w wywiadach opowiadała, że kiedy Zbigniew Zamachowski spełnia się na scenie, ona zajmuje się domowymi obowiązkami. Portal WP Gwiazdy przypomniał, jak w jednym z wywiadów dziennikarka zdradziła, że wyręcza męża, aby ten mógł realizować swoje aspiracje. Zaganianie go do domowych obowiązków uważała za nietakt.

Przyzwyczaiłam się do tego, że na zapchane rury pomaga hydraulik, a na zepsuty kaloryfer pan "złota rączka". Żyję, pracuję i zarabiam, więc od lat radzę sobie sama z takimi sprawami. Obym mogła to robić jak najdłużej, żeby Zbyszek mógł w końcu napisać doktorat, nagrać płytę, pisać wiersze. Wiem, że wszystko to robi świetnie i dużym nietaktem byłoby kazać mu wieszać pranie.

Monika Richardson / Zbigniew ZamachowskiMonika Richardson broni Zbigniewa Zamachowskiego przed hejtem. "Nie nazywajcie go ziemniakiem"

Po rozstaniu Zbigniew musiał wrócić do szarej rzeczywistości. Według tygodnika "Na żywo", Zamachowski dopiero teraz docenił byłą żoną. Aktorowi w codziennych obowiązkach pomagają dzieci.

Zbyszek mieszka sam i teraz musi wszystko ogarniać. Czuje się tym przytłoczony. Docenił Monikę, która go w tym wyręczała. On jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów. Nie potrafi załatwiać spraw przez internet. Na szczęście znalazł oparcie w dzieciach.

Aktor robi postępy. Córka Zbigniewa, 19-letnia Bronisława, nauczyła już tatę robić przelewy przez internet. 

Więcej o: